Ahmet Hakan Canan Karatay'ı hedef aldı olay olacak sözler söyledi

Ahmet Hakan Canan Karatay'ı hedef aldı olay olacak sözler söyledi

Hürriyet köşe yazarı Ahmet Hakan'dan Canan Karatay'a zehir zemberek sözler! Köşe yazısında hedefine ünlü sağlıkçı Canan Karatay'ı alan Ahmet Hakan bakın neler saydırdı? Bu sözler Canan Karatay'ı sinirlendirecek...

Hürriyet köşe yazarı ve gazeteci Ahmet Hakan'dan Canan Karatay'a zehir zemberek sözler geldi! Ünlü sağlıkçı hakkında bir köşe yazısı ele alan Hakan, Karatay'ın pandemiden öncesinde İsrail'i işaret etmesini hedef alarak eleştirdi. 

Koronavirüs henüz daha den Türkiye'ye sıçramamışken pek çok doktor televizyon ya da benzeri mecralar üzerinden bazı tahminlerde bulunuyordu. Oytun Erbaş, ırksal olarak bazı kişilere virüsün bulaşamayacağını dile getirirken başka doktorlar maske takmanın çevreye daha fazla virüsü yayacağını öne sürmüştü. Canan Karatay ise pek çok açıklamasının yanında İsrail'i hedef alıp, İsrail'de aşı yapılmayacağını söylemişti.

Karatay'ın Tükenişi...

Ahmet Hakan da gündemine Karatay'ın bu sözlerini taşıdı. "Canan Karatay'ın Tükenişi" başlığı ile yazısını yayınlayan Ahmet Hakan, Karatay'ın "İsrail'de hiç aşı yapılmaz. Hiç İsrail'de aşı yapıldığını duydunuz mu?" sözlerini hatırlatarak bu sözlerinin etrafta dolaştığını hatırlattı. Salgın ile itibarının çokça yara aldığını dile getiren Hakan, Karatay'ın doğruluğunu kanıtlayamadığı bu bilgiyi bu kadar kendinden emin bir şekilde dile getirmesine işaret ederek, bunun da Karatay'ın tükenişini getirdiğini öne sürdü.

Ahmet Hakan kim

1967 senesinde Yozgat'ta dünyaya gelen Ahmet Hakan, babası memur olduğu için Anadolu'yu dolaşmıştır. İmam Hatip lisesinden mezun olan Hakan bir süre Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde eğitim görse de sonrasında İstanbul'da eğitimine devam etti. 

TGRT'de yayınlanan Yankı programı ekibinde bir süre çalıştıktan sonra Kanal 7 kurulurken kadroya dahil oldu. Sonrasında ise Kanal 7'de İskele Sancak programını yaptı. 2004 senesinde Kanal7'den ayrılma kararı alan Hakan, ilk defa Yeni Şafak gazetesi ile köşe yazarlığı yapmaya başladı. Sabah gazetesinde de bir süre çalışan Hakan, sonrasında Hürriyet'e geçti. Hala Hürriyet gazetesinde köşe yazarlığı yapan Ahmet Hakan, CNN Türk'te yayınlanmakta olan Tarafsız Bölge'yi sunuyor. Bir süre de Kanal D ana haber bültenlerini sunmaktaydı.

En Yeniler