Ahmet Hakan Fatih Portakal için öyle sözler söyledi ki kavga çıkabilir!

Ahmet Hakan Fatih Portakal için öyle sözler söyledi ki kavga çıkabilir!

Gazeteci Fatih Portakal ayrılığının ardından mesleğe youtube üzerinden geri dönünce gündeme gelmeyi yeniden başardı. Bir yandanda kendisini eleştirenlerin sayısı artıyor. O isimlerden biri de Ahmet Hakan oldu..

Hürriyet'in en tepesindeki isim olan Ahmet Hakan FOX TV'den ayrılıp emekli olacağını ilan eden Fatih Portakal'a sert çıkıştı. Ahmet Hakan Fatih Portakal için öyle ifadeler kullandı ki Portakal'ın oldukça sert bir yanıt vermesi yeni bir kavgayı alevlendirebilir.

Ahmet Hakan "Çekip gidiyorum buralardan efeler gibi' çekmedi mi? Çekti" yorumunda bulunarak youtube üzerinden yayınlar yapan Fatih Portakal için şunları söyledi:

 "İyi ama nedir bu gözü arkada kalmışlıklar..."

Yazısında şu ifadelere yer veren Ahmet Hakan: Fatih Portakal için kendi isteğiyle bırakmadı mı işi bıraktı.. Bunaldım yahu bunaldım dedi. Balıkçı kasabasına gideceğini söyledi..

İyi ama nedir bu açıklamalar. Neden sürekli ayrılığını anlatıyor. İyi ama nedir bu bırakıp gitmişliği bir türlü bırakıp gidememeler diyerek youtube üzerinden yaptığı yorumları hedef aldı.

Yani Ahmet Hakan'a göre Fatih Portakal istifasından sonra youtube kanalı açıp gazetecilik mesleğine aslında burada devam etmemeliydi.

Yani Ahmet Hakan'a göre Fatih Portakal susup oturmalıydı.

Yani Ahmet Hakan'a göre Fatih Portakal sessiz kalıp tamamen silinip gitmeliydi..

Fatih Portakal bu açıklamalara ne yanıt verecek bilinmez ama kanalının abone sayısı 500 bine adım adım ilerlerken birilerini gerçekten rahatsız ettiği kesin: