Ahmet Hakan Saraya giden CHP'li iddiasını patlattı

Ahmet Hakan Saraya giden CHP'li iddiasını patlattı

Ahmet Hakan'dan Kemal Kılıçdaroğlu ve Rahmi Turan'a sert sözler

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, “CHP’li bir siyasetçi Erdoğan ile Beştepe'de görüştü” iddiasını ortaya atarak tartışma yaratan Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’a ve canlı yayında "kim olduğunu biliyorum" diyerek doğrulayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi.

Rahmi Turan'a "Sizin gibi yaşını başını almış bir meslek büyüğüne trollüğü hiç mi hiç yakıştıramam" diyen Hakan, Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili de "Ah Kemal Bey ah" başlıklı yazı yazmaktan ben bıktım, Kemal Bey bana “ah” çektirmekten bıkmadı." ifadelerini kullandı.


Turan'a "Yaptığınız ayıptır, günahtır, haksızlıktır." diye seslenen Ahmet Hakan, sözlerini şöyle sürdürdü: 

Gerçekten olmadı. Hiç olmadı. Kuyuya “Külliye’ye giden CHP’li” diye bir taş attınız, bütün Türkiye birlik oldu, yine de attığınız taşı çıkaramadı. Sayın Rahmi Turan... Ne yapmaya çalıştığınızı, nereye varmak istediğinizi bir türlü anlayamadım.

Eğer maksadınız Kemal Kılıçdaroğlu lehine operasyon çekmekse... En başta sizin bunu kendinize yakıştırmamanız gerekir. Eğer bazı CHP’lileri töhmet altında bırakmayı hedeflediyseniz... Yaptığınız ayıptır, günahtır, haksızlıktır. Eğer sadece eğlenmek için böyle yapıyorsanız... Kendinize başka eğlenceli meşgaleler bulmayı denemelisiniz. 

YAZISININ DEVAMI İÇİN HÜRRİYET'İ TIKLAYIN