Ajdar'dan Yardım İsteyen Takipçisine Şaşırtan Çıkış! Herkes Kınadı...

Ajdar'dan Yardım İsteyen Takipçisine Şaşırtan Çıkış! Herkes Kınadı...

Bir dönemin ünlü figürü Ajdar bugünlerde TikTok hesabı ile sevenleri ile iletişim kuruyor. Ancak Ajdar son zamanlarda pek de iyi anılmıyor. Bir takipçisine gösterdiği tepki herkesi şaşırtırken, Ajdar kötü eleştirildi...

Seneler önce ünlenen ve kendisini "dünya starı" ilan eden Ajdar Anık, Tiktok'ta canlı yayın açtı. Canlı yayınına bağlanan genç kadının sözünü bitirmesini beklemeden sert bir şekilde geri çeviren Anık'a tepkiler büyüdü. 

Epeydir gündemde değildi

Yıllar önce Popstar şarkı yarışması ile adını duyuran Ajdar Anık, "world hypstar" adı ile kendisini tanımlıyor. Dünya starı olduğunu ve kendisini sanatçı olarak gördüğünü dile getiren ünlü isim, "Nane Şekeri" ve "Çikita Muz" şarkıları ile çıkış yapmış, bir dönem de "Şah Damar" şarkısı ile yeniden gündeme gelmişti. Yakın zamanlarda herhangi bir şarkı yayınlamayan Ajdar, TikTok üzerinden canlı yayın açarak sevenleri ile görüştü. Canlı yayınına bağlanan genç bir kadını yanlış anlayınca da eleştirilerin hedefi oldu...

Linç edildi

Sosyal medyada "linç" edilmeyen ender kişilerden olan Ajdar da sonunda ilk lincini yedi. Daha önce çok fazla eleştirilen Ajdar, bu defer de bir takipçisini yanlış anlayınca ortalık karıştı. Ünlü isim, TikTok'taki canlı yayınına bağlanan genç kadınla görüşüyordu. Kadın Ajdar Anık'a engelli olan kızının bir hesabı olduğunu, onun hesabını takip ederek maddi değil ancak manevi destek olup olamayacağını sorarken Ajdar sözünü yarıda keserek sert bir şekilde teklifi reddetti.

"Burası yardım kuruluşu değil"

Büyük bir ihtimalle engelli çocuğun annesini yanlış anlayan Ajdar, kadının sözünü "Burası yardım kuruluşu değil" diyerek kesince epey tepki aldı. Ajdar, ben kendim sanatçıyım kendi işlerimle uğraşıyorum diyerek kadını devlet yetkililerinden yardım alması için yönlendirdi. Allah sağlık versin mesajını veren Ajdar, kızı için devlete başvurabilirsin, o şekilde sesini yükseltebilirsin diyerek tepki verice ortalık karıştı. 

Ajdar'ın bu sözleri epey konuşuldu. Takipçileri ise "starım, bir de küfür etseydin" diyerek ironili eleştirilerde bulundular.