• BIST 95.182
  • Altın 264,931
  • Dolar 5,8080
  • Euro 6,6160
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 22 °C
  • İzmir 30 °C

Ak Partiden Referandum İçin Sosyal Medya Atağı

Ak Partiden Referandum İçin Sosyal Medya Atağı
AK Parti Sosyal Medya İl Tanıtım ve Medya Başkanı Miraç Göçmez, "Güçlü ve darbelerden arınmış bir Türkiye için "evet" noktasında sosyal medya üzerinden...

AK Parti Sosyal Medya İl Tanıtım ve Medya Başkanı Miraç Göçmez, "Güçlü ve darbelerden arınmış bir Türkiye için "evet" noktasında sosyal medya üzerinden de doğruları anlatmaya devam edeceğiz" dedi.

AK Parti Sosyal Medya İl Tanıtım ve Medya Başkanlığı tarafından bir toplantı düzenlenerek, referandum sürecinde sosyal medyanın etkin bir şekilde kullanılması noktasında bilgi paylaşımı yapıldı. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, AK Parti Battalgazi Gençlik Kolları Başkanı Burak Ergöç, AK Parti Sosyal Medya İl Tanıtım ve Medya Başkanı Miraç Göçmez, AK Parti İl Gençlik Kolları Tanıtım ve Sosyal Medya Başkanı Serkan Fırat ile çok sayıda gençlik kolu üyesi katıldı. Toplantıda selamlama konuşmalarının ardından kürsüye çıkan AK Parti Sosyal Medya İl Tanıtım ve Medya Başkanı Miraç Göçmez, referandum sürecinde sosyal medyanın etkin bir şekilde kullanılmasındaki önemli noktalardan bahsetti. Güçlü ve darbelerden arınmış bir Türkiye için "evet" noktasında sosyal medya üzerinden doğruları anlatmaya devam edeceklerini vurgulayan Göçmez, "16 Nisan'da Türkiye'nin geleceğini "evet" oylarıyla inşallah teminat altına almış olacağız. Mevcut sistemin sürekli istikrar krizi üreten bir yapısının olduğu aşikardır. Bu durum ise ancak ve ancak Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi ile aşılabilir. Dolayısıyla çok daha güçlü bir Türkiye için biz "evet" diyoruz ve bu noktada sosyal medya üzerinden de doğruları anlatmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. AK Parti Sosyal Medya İl Tanıtım ve Medya Başkanlığının her zaman olduğu gibi seçim dönemlerinde de sosyal medyayı en aktif ve maksimum düzeyde kullandığına dikkat çeken Göçmez, "Oldukça güçlü bir sosyal medya ekibimiz var. Türkiye'de ses getiriyor ve kamuoyu oluşturuyoruz. Referandum sath-ı mailine girmemizle birlikte de tüm gücümüzü ülkenin şaha kalkması adına "evet" için harcayacağız" diye konuştu.

Göçmez'in ardından söz alan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise teşkilatların önemine vurgu yaptı. Teşkilatların doğruları halka anlatmakla yükümlü olduğunu aktaran Başkan Kahtalı, referandum sürecinde kapsamlı ve disiplinli bir çalışma yürüteceklerini vurguladı. Yapılan çalışmaların halka duyurulması noktasında ise sosyal medyanın büyük önem taşıdığına ve gençlere büyük görevler düştüğüne dikkati çeken Başkan Kahtalı, "Gençlerimizin, geçmişte yaşananları iyi bilmesi gerekiyor. Çünkü bugün neden "evet" dememiz gerektiği sorusunun cevabını bize geçmişimiz veriyor. Geçmişte çift başlılığın getirmiş olduğu sorunlar ve parti kapatma davalarına kadar giden uygulamalar bugün bizlere ağır bir sorumluluk yüklemektedir. Bizim bir yaratılış sebebimiz var. Biz öncelikle Allah'a kul olacağız. Allah'ın razı olacağı işleri yapacağız. Dolayısıyla öncelikle bu ülke ve dünyadaki mazlum halklar için "evet" demeliyiz" şeklinde konuştu.

Ak Partiden Referandum İçin Sosyal Medya Atağı

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim