Akbank 600 TL Hediye Kampanyası Başladı! Yararlanmak için..

Akbank 600 TL Hediye Kampanyası Başladı! Yararlanmak için..

Dev bankadan dev kampanya duyuruldu. Akbank müşterilerine sevindiren haberi duyurdu. Altı yüz lira resmen hediye edecek. Akbank bedavadan para dağıtacak. Altı yüz liraya kadar hediye verilecek kampanyadan faydalanmak isteyenler...

Akbank'tan yeni kampanya duyurusu geldi. Dev banka müşterilerine özel olarak yapacakları alışverişlerinden yüzde iki olmaz üzere her ay yüz liraya kadar ve toplamda 600 liraya kadar chip para hediye edeceğini duyurdu. Kampanya bitiş tarihi ve koşulları ise...

Uygulamalar üzerinden katılmak gerekiyor

Akbank'ın duyurduğu kampanyaya göre dijital kullanım özelliği olan Akbank Kartları aracılığı ile yapılan alışverişlere altı yüz liraya kadar chip para dağıtacak. Cebe İnen Akbank Kart'tan 600 TL'ye kadar Chip Para!" kampanyasından faydalanmak için ise harcama yapmadan öncesinde Axess Mobil uygulamasına girerek ya da Akbank Mobil uygulamasına girerek kampanyaya ücretsiz olarak katılmak gerekiyor. Kampanyanın "Hemen Katıl" butonuna tıklanmadan chip para elde edilemiyor.

Katılım tarihi için son gün...

Yazılı açıklama ile yayınlanan kampanya koşullarına göre 19 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında dijital kullanım özelliğini açan mevcut bireysel asıl açık banka kartı ya da kredi kartı olan müşteriler yararlanabilecek. 

Axess Mobil üzerinden hemen katıl butonuna tıklandıktan sonrasında kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” sekmesinde görülmesi gerekiyor.  Akbank Mobil ile yapılan katılımlarda ise Akbank'tan müşterinin tarafına "kayıt oldunuz" bilgisi ulaştırılmalıdır.

Kampanyaya katılamayacak olan kartların ise Axess, Wings, Free, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartların alışverişleri olduğu bildirildi.

19 Nisan- 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya müşteri bazında olacak. Bir takvim ayının içerisinde en fazla 100 lira ile toplamda 600 liraya kadar chip para kazanabilecek.

Bu alışverişlerden chip para kazanılamıyor

Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanya için geçerli sayılacak. Diğer yandan  bankamatik üzerinden yapılan işlemler, nakit işlemler, EFT ya da Havale, mail order, telefon order, fon alımı ile satımı, BES işlemleriyle beraber talimatlı ya da talimatsız olan fatura ödemelerinin hepsi, SGK ya da vergi ödemelerinde ya da chip-para kullanarak yapılan işlemler de kampanyaya dahil değil.

İlgili Haberler