• BIST 104.595
  • Altın 229,090
  • Dolar 5,4621
  • Euro 6,1917
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 15 °C
  • İzmir 22 °C

Alaşehir’in Altyapı Projeleri Görüşüldü

Alaşehir’in Altyapı Projeleri Görüşüldü
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'ı makamında ağırladı.

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'ı makamında ağırladı. Görüşmede Alaşehir ilçesinde yürütülen projeler görüşüldü.

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Alaşehir ilçesinde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen altyapı çalışmaları için teşekkürlerini iletmek üzere MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun'u makamında ziyaret etti. Ziyarete, MASKİ Genel Müdürü Yardımcısı Burak Aslay, Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Emin Dikici ve MASKİ İlçe Şefi Mehmet Kedici katıldı. Başkan Karaçoban, ilçe merkezi ve mahallerinde yürütülen kanalizasyon, içme suyu altyapıları ile derelerdeki temizlik ve ıslah çalışmalarından dolayı vatandaşların da çok memnun olduğunu belirtti. Karaçoban, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Alaşehir ilçesine vermiş olduğu önemli hizmetler için de ayrıca teşekkürlerini iletti.

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçaoban'ın nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, "Altyapı sorununu ortadan kaldırmak için il genelinde çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde yürütüyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini arttırmak adına altyapıya çok önem veriyor. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak bu hususta üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz. Alaşehir ilçemizde Hacıaliler, Matarlı, Yeniköy ve Dağhacıyusuf mahallelerinde yürüttüğümüz altyapı çalışmalarını tamamladık. Belenyaka Mahallesi'nde de kanalizasyon çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alaşehir ilçemizde altyapı konusunda çok önemli adımları geride bıraktık. İlçemize, atıksuları arıtmak için bir adet ilçe merkezine bir adette Kavaklıdere Mahallemize olmak üzere 2 adet atıksu arıtma tesisi kazandıracağız. Hedefimiz altyapı sorununu tamamen ortadan kaldırmak. Alaşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Gökhan Karaçoban da bu hususta bizlere büyük destekler vermekte. Kendisine şahsım ve idarem olarak teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim