Aleyna Tilki: Kapıdan nasıl kovulduğu günleri anlattı bomba itiraflar

Aleyna Tilki: Kapıdan nasıl kovulduğu günleri anlattı bomba itiraflar

Aleyna Tilki'den herkesi şaşırtan itiraf geldi. Ünlü şarkıcı eski günlerini yad etti, kovulduğu günleri anlattı. Aleyna Tilki'nin açıklamaları şok etti. İlk zamanlarını hayranlarına anlatan Tilki, yeni parçası hakkında da konuştu...

Genç şarkıcı Aleyna Tilki son çıkardığı Retrograde şarkısı ile büyük ününe ün kattı. Ünlü şarkıcı Tilki, daha öncesinde Warner Music'ten nasıl kovulduğunu ancak şimdi de bu şirketin kendisi ile anlaşma imzalamak için İstanbul'a geldiklerini açıkladı.

Kapıdan çevrilmiş

Genç müzisyen Aleyna Tilki dünyanın en büyük müzik şirketlerinden olan Warner Music ile anlaşma imzalamıştı. Bu sene de Warner Music çatısı altında ilk İngilizce parçasını çıkaran Aleyna Tilki, Retrograde parçası ile büyük ses getirdi. Ünlü şarkıcı daha öncesinde Warner Music'e gittiğini ancak kapıdan nasıl çevrildiğini de hayranlarıyla paylaştı.

"Sonradan anlaşma için Türkiye'ye geldiler"

Aleyna Tilki, on yedi yaşındayken Amerika'ya gittiğini ve burada Warner binasında giderek en yetkili kişi ile görüşmek istediğini söylediğini anlattı. Katıldığı bir programda anısını paylaşan Tilki, kendisinin Türkiye'de starı olduğunu söylediğini de sözlerine ekledi. Ancak Tilki kendisinin kapıdan kovulduğunu da sözlerine ekledi. 

Aleyna Tilki sonunda ise Warner'ın İstanbul'a kendisi ile anlaşma imzalamak için geldiklerini kaydetti.

Son şarkısı ses getirdi

Ünlü şarkıcı yeni çıkardığı şarkısı hakkında da konuştu. İngilizce parçası ile dünyadan çok olumlu dönüşler aldığını açıklayan Tilki, Hindistan, Latin Amerika ve Kuzey Avrupa'da çok fazla destek aldığını açıkladı. Türk hayranlarından da çok güzel destekler aldığını belirten Tilki, bu desteğe ihtiyacı olduğunu söyleyerek hayranlarına teşekkür etti.

Retrograde'e rekor izlenme 

Youtube hesabı üzerinden İngilizce parçasının klibini paylaşan Aleyna Tilki, bu şarkısı ile on bir milyon izlenmeyi aştı. Hayranlarına teşekkür etmeyi de unutmayan Tilki hem İngilizce hem de Türkçe olarak paylaşımlarda bulundu.

İngilizce olarak hayranlarına "Şu anda çok harika zaman geçiriyorum" diyen Tilki, ilk İngilizce çıkışı Retrograde'i sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyorum notunu paylaştı. Aleyna Tilki şarkısına kalbini ve ruhunu verdiğini ve kendisini destekleyen tüm hayranlarına teşekkür ettiğini de söyledi. Tilki, yeni sürprizlerin de sinyalini verdi.