Aleyna Tilki'nin Annesi Havva Öztel, Yine Herkesi Şaşkına Çevirdi Öğrenenler İnanamadı

Aleyna Tilki'nin Annesi Havva Öztel, Yine Herkesi Şaşkına Çevirdi Öğrenenler İnanamadı

Ünlü pop yıldızı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanıyor. Öztel, daha öncesinde kameralar karşısına geçerek büyük bir özgüven ile cevaplandırdığı soruların yanında bu sefer de...

Aleyna Tilki'nin annesinin yaşını öğrenenler şok geçirdi. Ünlü şarkıcının annesi yanında ablası gibi duruyor ama aslında... Havva Öztel özledim notu ile kızı Aleyna Tilki ile olan fotoğrafını paylaşınca ortalık karıştı.

Annesini ablası zannettiler

Genç pop yıldızı Aleyna Tilki gibi annesi Havva Öztel de popüler oldu. Havva Öztel sosyal medyayı aktif kullanıyor, genç görünen yapısı ile de herkesi şaşırtıyor. Ünlü yıldızın annesi Havva Öztel, kızı ile olan fotoğrafını paylaşınca herkes inanmakta güçlük çekti. Pek çok magazin sayfası ünlü şarkıcı ve annesini abla kardeşe benzetti. Diğer yandan Havva Öztel'in yaşı da merak konusu oldu.

Yaşı ile şaşırttı paylaştığı fotoğraf olay oldu

Öztel'in fotoğraflarını görenler 1978 senesinde doğduğuna inanamıyor. 43 yaşındaki Havva Öztel sosyal medyada 2010 senesinden kalma bir fotoğrafı ile şimdiki fotoğrafını paylaşınca da herkes şok geçirdi. Öztel'in 2010 senesindeki halinden şimdiye kadar hiç değişmediği görüldü.

15a.jpg

Kardashian ailesi gibisiniz yorumuna cevabı herkesi şok etmişti

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Havva Öztel'in önceki haftalarda kendisine gelen sorulara verdiği yanıtlar olay oldu. Öztel, kendinize hangi konuda güveniyorsunuz sorusuna özgüven patlaması ile cevap vermiş ve kendini öptüğü görüntüler olay olmuştu. Kendisine her konuda güvendiğini belirten Öztel, sonrasında ise kendini omzundan öperek "Canım kendim" demişti.

Öztel kendisine sürekli olarak yöneltilen "popüler olma çabası" ile alakalı sorulara da büyük bir özgüvenle yanıt veriyor. Öztel, son olarak da "Kardashian ailesine benziyorsunuz" yorumuna karşın bu yorumu daha önce de gördüğünü belirtti. Kardashian ailesine benziyor olabiliriz diyen Öztel, sanatsal yönümüz var ve bunun yanında popüleriz sözlerini dile getirmişti. Kırk üç yaşındaki Öztel'in yurt müdürü olduğu biliniyor. Öztel'in Aleyna Tilki ile beraber Ayça Tilki adında bir kızı daha var.

En Yeniler