• BIST 84.596
  • Altın 252,714
  • Dolar 6,0970
  • Euro 6,8177
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 15 °C
  • İzmir 18 °C

Allianz'dan "Özel Müşteri Programı"

Allianz'dan "Özel Müşteri Programı"
Allianz Türkiye elementer sigortalar, hayat sigortası ve bireysel emeklilikte belirli bir primin üstünde ödeme yapan tüm özel müşterilerini bu kapsamlı programa dahil etti ve sektöründe bir ilke imza attı

İSTANBUL (AA) - Allianz Türkiye, sektöründe "ilk ve tek", tüm branşları kapsayan Özel Müşteri Programı'nı başlattı.

Şirket açıklamasına göre, Allianz Türkiye'nin Özel Müşteri Programı başladı. Allianz Türkiye elementer sigortalar, hayat sigortası ve bireysel emeklilikte belirli bir primin üstünde ödeme yapan tüm özel müşterilerini bu kapsamlı programa dahil etti ve sektöründe bir ilke imza attı.

Allianz'ın Prime ve Prime Plus olarak iki farklı üyelik kategorisi çerçevesinde uygulamaya koyduğu program, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran sigorta ve sigorta dışı ayrıcalıklar içeriyor.

Allianz'ın Özel Müşteri Programı'nda Prime üyeliğe sahip özel sağlık sigortası müşterileri, yatarak tedavide transfer hizmetinden ücretsiz yararlanırken, provizyon sürecinde özel müşteri ekibi desteği alabiliyor.

Yeni anneler için periyodik bebek hemşiresi hizmetinin de yer aldığı programda yenidoğan hemşiresi müşterinin evine giderek bebek bakımı konusunda eğitim verecek. Bebeğin bakımı, banyosu, beslenmesi ve uyku düzeni konusunda verilecek bu eğitimden Allianz'dan özel sağlık sigortası yaptıran müşteriler yararlanabilecek.

Allianz'dan kasko sigortası yaptıran Prime üyeleri ise çekici hizmeti gerektiren bir durum söz konusu olduğunda araçları anlaşmalı servise çekilirken, kendileri istedikleri noktaya özel olarak transfer edilebilecek.

Ücretsiz olarak verilecek bu hizmetin yanı sıra Prime üyeleri, hareket edebilir durumdaki hasarlı aracın yerinden alınması ve yerine teslimi, hasar evrak kurye hizmeti, ikame araç ihtiyacında mevcut poliçe teminatının bir üst sınıfı kapsamında araç ile mevsim lastiği değiştirme hizmetinden de faydalanabilecek. Allianz'dan iş yeri ve ev sigortası yaptıran Prime üyeleri de risk danışmanlık hizmeti ve özel eğitimler alabilecek.


- İstanbul, Bodrum ve Çeşme'de motovale servisi


Özel Müşteri Programı çerçevesinde Allianz Prime Plus üyeliğinde, Allianz sigortasına özel sunulan Allianz Prime hizmetlerine ek olarak dört özel hizmet daha veriliyor. Prime Plus kapsamında herhangi bir nedenle araç kullanmak istemeyen Allianz'lılara motovale servisi sunuluyor.

Kritik hastalıklarda müşterilerin talebi üzerine Allianz'ın anlaşmalı olduğu prestijli uluslararası sağlık kurumlarında bulunan doktorlardan ikinci görüş hizmeti bir diğer Prime Plus ayrıcalığı olarak öne çıkıyor.

Çocukların ev kazalarına karşı güvenliği konusunda ücretsiz danışmanlık ve konser, gösteri vb. etkinlikler için bir çift davetiye gibi farklı ayrıcalıklar da Prime Plus üyelerine sağlanan fırsatlar arasında yer alıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, tüm faaliyetlerinin merkezine müşteri odaklı yaklaşımı aldıklarını dile getirdi. Özdemir, şunları kaydetti:

"Biz iletişimimizde 'Allianz Seninle' dedik. Amacımız hayatlarının her evresinde müşterilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek. Sağlıklarını, varlıklarını ve geleceklerini bize emanet eden müşterilerimiz bize özel olduğumuzu hissettirirken, biz de onların hayatlarını kolaylaştıracak, renklendirecek fırsat ve ayrıcalıkları onlara sunarak 'siz de bizim için özelsiniz' demek istedik."

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim