Almanya'da yaşayan Gurbetçinin gizemli ölümü! Cansız bedeni Türkiye'ye gönderildi. Ailesi konuştu

Almanya'da yaşayan Gurbetçinin gizemli ölümü! Cansız bedeni Türkiye'ye gönderildi. Ailesi konuştu

Almanya'da yaşayan Türk vatandaşı gizemli bir şekilde ölü bulundu. Olay Almanya'da adli tıp raporu yayınlandı ancak Türkiye'de de incelenecek. Yatağında ölü bulunan gurbetçinin ölüm nedeni ne? Soruşturma hala sürüyor...

Almanya'da ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının gizemli ölümü araştırılıyor. Yatağında ölü bulunan kırk beş yaşındaki Ö.Ü'nün uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

Almanya Bolingen'de yaşayan Ö.Ü. yatağında ölü olarak bulundu. Morga kaldırılan ceset için yapılan ilk tetkik sonucu yüksek doz uyuşturucu olduğu ileri sürüldü. Cenazesi ise Sinop'un Ayancık ilçesine gönderilmek üzere Samsun-Çarşamba Havalimanı'na getirildi.

Ö.Ü.'nün gizemli ölümü için yakınları da uyuşturucu ve uyarıcı madde kullandığını onayladı. Almanya'daki hastanede de tetkik sonucu uyuşturucu nedeniyle ölüm yazıldı. Ancak otopsi için ceset ikinci kez incelenecek. Cenaze incelenmesi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne yollandı ve kesin ölüm sebebinin bu şekilde öğrenileceği belirtildi. Olayla ilgili ayrıca bir soruşturma da başlatıldı.

Kaynak:Haber Kaynağı