Altın Yatırımı Yapanlar Ya Da Yapacak Olanlara Kuyumcular Odası Başkanvekili'nde Uyarı Geldi

Altın Yatırımı Yapanlar Ya Da Yapacak Olanlara Kuyumcular Odası Başkanvekili'nde Uyarı Geldi

Altın fiyatları ne olacak diye endişelenen altın yatırımcılarına uzmandan uyarı geldi. Tam kapanmadan sonrasını işaret eden Bursa Kuyumcular Odası Başkanvekili Bülent Kılınç'tan büyük iddia...

Altın almak isteyenler ya da altına yatırım yapanları ilgilendiren haber sonunda geldi. Bursa Kuyumcular Odası Başkanvekili Bülent Kılınç'ın tahminlerine göre tam kapanmasan sonrasında altın fiyatlarında bir artış yaşanacak. 

Tam kapanma sonrasında umut verici gelişmeler olabilir

Altın fiyatları hakkında 2021 için nasıl bir süreç geleceğini yorumlayan  Bülent Kılınç, yatırımcılar için altın tam kapanmasan sonrasını işaret etti. Tam kapanmanın ardından hem nikahların hem de altın alışlarının oranında bir yükselme söz konusu olabilir.

"Ons altın 2100 dolar, gram altın ise 600 liraya kadar çıkar"

Bülent Kılınç,  altınla alakalı olarak olumlu ve umut vaat eden açıklamalarda bulundu. Ons altının eylüle kadar iki bin yüz dolar seyrine çıkabileceğini tahmin eden Bursa Kuyumcular Odası Başkanvekili Bülent Kılınç, gram altının ise 2022 senesine girmeden 550 Türk Lirası ile 600 Türk Lirası bandında olabileceğini öne sürdü. 

Altın hala eskisi gibi güvenilir ve kazandıran bir yatırım aracı

Olay gazetesi muhabiri Hatice Dal'ın sorularını cevaplayan Kuyumcular Odası Başkanvekili Bülent Kılınç, yatırımcıları altına yönelmeye davet etti. Altının hala yatırımcılar için güvenilir ve kar getiren bir yatırım aracı olduğunu savunan Bülent Kılınç, altının her zaman için yatırımcısına para kazandırdığını söylerken "Altın kazandırmaya devam edecektir" sözlerine yer verdi.

Düğün sezonu yanında kuyumcular da yara aldı ama...

Kılınç bir yandan da salgın nedeni ile düğün sezonunun büyük yara aldığını, bundan etkilenen diğer bir sektörün de kuyumcu esnafı olduğuna dikkat çekti. Yatırım amacı ile hareket edilen altın alışlarında evlilik teklifi bile gerçekleşmedi diyen Kılınç, bu durumun ise tam kapanmanın ardından altına bir hücum olacağını ileri sürdü. Bu sayede de artan satışlarla altının değeri yükselebilir savını öne sürdü.

En Yeniler