ABD'li Aktör Robert De Niro Türkiye'ye Geliyor

Japon mutfağının temsilcisi Nobu restoranlarının ortakları ABD'li oyuncu, yapımcı ve yönetmen Robert De Niro, şef Nobu Matsuhisa ve yapımcı Meir Teper 26 Haziran'da Türkiye'ye geliyor

ABD'li Aktör Robert De Niro Türkiye'ye Geliyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Haziran 2022 01:08

Joker, Baba II, The Irishman, Stajyer, Umut Işığım, Kirli Sırlar, Öldüren Şüphe, Ronin, Casino ve Bu Çocuğun Hayatı gibi izlenme rekorları kıran filmlerde yer alan ABD'li oyuncu, yapımcı ve yönetmen Robert De Niro, 1994 yılında Şef Notu Matsuhisa ile kurduğu restoranın İstanbul'daki şubesini ziyaret edecek.

Anadolu Ajansı'ndan Fatih Türkyılmaz'ın haberine göre; Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, geçen sene temmuz ayında The Ritz-Carlton'da kapılarını açan ve kısa sürede hem Türkiye'deki hem de dünyadaki sayılı restoranların arasına giren Nobu İstanbul'u ortaklar ziyaret edecek.

Londra'dan özel uçakla İstanbul'a gelecek olan Robert De Niro'ya Nobu restoranlarının belgeselini de çeken bir çekim ekibi eşlik edecek.

Şef Nobu Matsuhisa ile 1994'te kurduğu restoran zinciriyle dünya çapında bir marka yaratan Robert De Niro, Nobu İstanbul'da "Sake Seremonisi"ne katılacak.

Kaynak:Haber Kaynağı