ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake Ankara Keşfine çıktı

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake, "Yeni evimiz Ankara'yı keşfetmenin heyecanını yaşıyoruz açıklamasında bulunarak eşiyle birlikte Ankara'yı karış karış dolaşmaya başladı.

ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake Ankara Keşfine çıktı
Yayınlanma Tarihi : 10 Ocak 2022 18:42

ABD tarafından Türkiye'ye yeni bir elçi görevlendirildi. Göreve yeni başlayan ABD'nin Ankara Büyükelçisi beklenmedik bir hamleyle Ankara sokaklarını keşfe çıktı. Ankara'nın tarihi ve turistik bölgelerini eşiyle birlikte dolaşmaya başlayan ABD'nin i Ankara Büyükelçisi Jeff Flake duygu ve düşüncelerini de paylaşmayı ihmal etmedi. 

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake, "Yeni evimiz Ankara'yı keşfetmenin heyecanını yaşıyoruz. Peki, bir sonraki ziyaretimizi sizce nereye yapmalıyız?" dedi.

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Büyükelçi Flake ve eşinin Ulus'taki Birinci Türkiye Büyük Millet Meclis Binasını ve Ankara Kalesi'ni gezdiği fotoğraflar yer aldı. Flake yapılan paylaşımda, "Yeni evimiz Ankara'yı keşfetmenin heyecanını yaşıyoruz. Peki, bir sonraki ziyaretimizi sizce nereye yapmalıyız?" ifadelerini kullandı.

iha-20220110aw513513-2.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı