• BIST 102.715
  • Altın 223,931
  • Dolar 5,2843
  • Euro 5,9542
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 8 °C
  • İzmir 12 °C

Anka’nın Yatırımları Ve İstihdam Atağı Devam Ediyor

Anka’nın Yatırımları Ve İstihdam Atağı Devam Ediyor
Anka Hastanesinin yatırımlarını sürdüreceğini ifade eden Kaplan, "İnsanlar arasında fark gözetmeksizin hizmet vermek en büyük amacımızdır" dedi.

Anka Hastanesinin yatırımlarını sürdüreceğini ifade eden Kaplan, "İnsanlar arasında fark gözetmeksizin hizmet vermek en büyük amacımızdır" dedi.

Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci ve beraberlerindeki heyet Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Dr. Cengiz Bayram'ı ziyaret ederek gerçekleştirilen hizmetler ve yatırımlar hakkında bilgiler aldı.

"Türkiye sağlık alanında önemli hamleler yaptı"

Gaziantep'in, Suriye'de yaşanan savaş nedeniyle çok sayıda sığınmacıya ev sahipliği yapan illerin başında geldiğine dikkat çeken Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, "Artan nüfusla birlikte sağlık da dolayısıyla en önemli ihtiyaç oluyor. Ak Parti iktidarlarıyla Türkiye'de birçok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli reformlar gerçekleştirildi. Türkiye'nin ve bölgemizin sağlık ihtiyacını gidermek amacıyla yapılan bu büyük yatırım ve beraberinde sağlanan istihdam dolayısıyla emeği geçen herkese teşekkür ederim "dedi.

"Yatırımları sürdürmeye devam edecek"

Büyük bir yatırımla kurulan,13 bin metrekarelik kapalı alana sahip Özel Gaziantep Anka Hastanesinin sadece Gaziantep değil, bölge halkının da sağlık ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede olduğunu dile getiren Kaplan,"5'i akademik olmak üzere 30 uzman hekim ve 240 kişilik çalışanımız ile Gaziantep ve bölge halkına şifa dağıtmanın gururunu yaşıyoruz. Hastalarımız arasında zengin fakir ayrımı yapmadan verdiğimiz hizmette insan odaklı çalışıyoruz. Benim için önemli olan bir insanın sağlığına kavuşması ve şifa bulmasıdır. Önümüzdeki süreçte sağlık alanındaki yatırımlarımız devam edecektir. Yatırımların devamlılığı beraberinde yeni istihdamı da getireceği için sektörümüzle ilgili bir çok insanımıza yeni iş imkanları oluşacaktır" şeklinde konuştu.

"Kaliteli koşullarda sağlık hizmeti veriyoruz"

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Dr. Cengiz Bayram ise; alanında uzman hekim kadromuz, deneyimli sağlık personelimiz ile Gaziantep ve bölgesine kaliteli koşullarda sağlık hizmeti vermek amacıyla yola çıktık. Hedefimiz, bölge halkının sağlığa ilişkin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamak" diye konuştu

Anka’nın Yatırımları Ve İstihdam Atağı Devam Ediyor

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim