• BIST 95.953
  • Altın 239,194
  • Dolar 5,8388
  • Euro 6,5739
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 12 °C
  • İzmir 18 °C

Ankara’da Bir Manisalı Daha

Ankara’da Bir Manisalı Daha
Manisa Genç İş Adamları Derneği(MAGİAD) Başkanı Ömer Geriter, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu(TUGİK)Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine seçildi.

Manisa Genç İş Adamları Derneği(MAGİAD) Başkanı Ömer Geriter, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu(TUGİK)Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine seçildi.

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu tarafından Antalya'da gerçekleştirilen 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce iş insanının katılımıyla gerçekleşti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun önemli mesajlar verdiği genel kurulda, 3 dönemdir TÜGİK Genel Başkanı olarak görev yapan Erkan Güral, yeniden başkan seçildi.

Bu sene 7'ncisi düzenlenen TÜGİK İş Zirvesi kapsamında, 18 Mart Cumartesi günü Antalya- Belek'te düzenlenen genel kurulda, yüzlerce iş adamına hitap ederek konuşma yapan TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral, programın sonunda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na plaket takdim etti.

Gerçekleştirilen genel kurulda, Türkiye'nin önemli iş adamlarını bünyesinde bulunduran TUGİK'de Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine MAGİAD Başkanı Ömer Geriter seçildi.

"Sorumluluk taşıdığımızın farkındayız"

Başkan Ömer Geriter konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "TUGİK Türkiye'nin bir çok saygın iş adamlarını bünyesinde barındıran, üyelerine sahip çıkan bu konfederasyonun bünyesine dahil olmaktan memnuniyet duyuyorum. Ankara'da söz sahibi olan, Türkiye ekonomisine ciddi derecede katkı sağlayan bu konfederasyonun Manisa ayağında temsil noktasındaki hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Türkiye'nin geleceğine yönelik vatansever iş adamları olarak ayrıca bir sorumluluk taşıdığımızın farkındayız. Bu duygu ve düşüncelerle yapılan genel kurulla genel başkanımız olarak seçilen sayın Erkan Güral'a ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum."

Ankara’da Bir Manisalı Daha

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim