APPLE AKSESUARLARI

APPLE AKSESUARLARI

Apple markası, kişisel bilgisayarlar konusundaki deneyim ve başarısını cep telefonu üretiminde de gösteren köklü ve altyapısı sağlam bir cep telefonu üreticisidir.

Akıllı telefonlar açısından zengin model çeşitliliği bir yana multimedya özellikleri gelişkin telefonları için tasarladığı aksesuarlar konusunda da rakip gösterilemez bir başarıya sahiptir.

Hem firmanın kendisi hem de gerekli donanıma sahip yan sanayi tarafından üretilen apple aksesuarları, apple storelar dışında bir çok cep telefonu aksesuar satış mağazasında müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Apple Kulaklıklar

Apple, tüm modellerinde ses çıkış kalitesi konusunda mükemmeldir. Doğru apple kulaklık seçimiyle, bu sesi kalite kaybetmeden kulağa aktarmak ve müzik sesi kalitesinde müzik dinlemek mümkündür. Bu nedenle apple kulaklı seçimi hassas bir konudur. Müzik kalitesini özellikle kulakiçi kulaklıklar yardımıyla kayıpsız alabilirsiniz. Apple kulakiçi kulaklıklar gürültü azaltma ve yalıtım özelliğine sahiptir. Bunun dışında telefon görüşmeleri için de kulakiçi kulaklıkları tercih edebileceğiniz gibi, bluetooth kulaklıklarla kablosuz kulaklık rahatlığını da yaşayabilirsiniz.

Apple Kılıflar

Bir Apple kılıfıyla, akıllı telefonunuzu yalnızca kirden, tozdan korumakla kalmaz, olabilecek her türlü kazaya karşı telefonunuzu çatlama, kırılma, çizilme, suya maruz kalma gibi bir çok durumdan da korursunuz. Aynı zamanda kılıf telefonunuza kişilik katar. Sizin kişisel zevk ve tercihlerinizi telefonunuza yansıtmanızı sağlar. Silikon kılıflarla telefonunuzu hergün farklı bir renkte kullanıp, ruh halinizi telefonunuza yansıtabilir ya da telefonunuzun giyiminizle renk uyumu yaratarak bir aksesuar görünümüne kavuşturabilirsiniz. Ya da apple cüzdanlı kılıflarla, yanınızda başka bir çanta ve cüzdan taşımanıza gerek kalmadan telefonunuzu elinizde çanta yerini tutan şık bir kombine katabilirsiniz.

Apple Kablolar ve Docklar

Apple telefonuzla diğer cihazların arasında eşzamanlı data aktarım ortamı yaratmak için ya da telefonunuzun şarj etme alternatiflerini çoğaltmak için yararlanabileceğiniz bir çok apple kablo ve apple dock ürünü mevcuttur. Farklı uzunluklarda imal edilen Apple USB kablolar ile dönüştürücüler yardımıyla bağlanamayacağınız cihaz ya da enerji kaynağı yok gibidir. Bunun dışında projeksiyon cihazı, TV gibi görsel büyütme yeteneğine sahip cihazlara da bağlanıp telefonunuzu bir multimedya cihaz haline getirebilirsiniz.

Teknocino Cep telefonu aksesuar mağazası www.teknocino.com adresinde hizmet vermekte olup orijinal garantili cep telefonu aksesuar ürünlerini siz Apple kullanıcılarına sunmaktadır.