Arabesk Müziğin Yaşayan Efsanesi Orhan Gencebay Korkuttu! Ünlü Müzisyenden Üzen Haber!

Arabesk Müziğin Yaşayan Efsanesi Orhan Gencebay Korkuttu! Ünlü Müzisyenden Üzen Haber!

Ünlü Sanatçı Orhan Gencebay sevenlerinin korkuttu! Orhan Gencebay'ın sağlık durumu ile ilgili korkutan gelişme ne? Sanatçıdan kötü haber geldi, Orhan Gencebay'ın başına gelen talihsizlik herkesi korkuttu.

Arabesk müziğin sevilen ismi Orhan Gencebay sevenlerini öyle bir korkuttu ki! Orhan Gencebay'ın sağlık durumu ne? Gencebay yürüyüş yaparken çukura takılınca dengesini kaybederek düştü. Ünlü sanatçı önce eve ardından da hastaneye gitti. Peki Gencebay'ın sağlık durumu ne?

Arabesk müziğin sevilen ismi Orhan Gencebay naifliği ve müzik bilgisi ile tanınıyor. Ekranların mütevazı yüzü olan Gencebay pek çok müzik yarışma programında jüri üyeliği yapmış ve sahip olduğu müzik bilgisi ile ağızları açık bırakmış bir isim. Müslüm Gürses ile birlikte Arabesk müziğin öncülerinden olan Gencebay, şuanda arabeskin yaşayan en iyi temsilcilerinden biri. Gencebay ile ilgili en ufak bir sağlık haberi bile bu nedenle arabesk severleri korkutmaya yetiyor...

Yürüyüş yaparken ayağı takıldı...

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay sevenlerini ve yakınlarını çok korkuttu. Yaşına rağmen sağlığına özen gösteren ve sağlıklı bir hayatı tercih eden Gencebay, yürüyüşe çıkmıştı. Evinin yakınlarında yürüyüş yapan Gencebay birden dengesinin kaybederek düştü. Düşmesine sebep olan ise önüne çıkan bir çukurdu.

Eşi ile birlikte hastaneye gitti

Gencebay ayağa kalktıktan sonra ilk iş olarak bir taksi çağırıp eve gitti. Ancak evde durumun ciddiyeti anlaşılınca eşi Sevim Emre de kendisini eşlik ederek hastanenin yolunu tuttular.

Özel bir hastaneye eşi Sevim Emre ile giden Gencebay'ın eli yaralanmıştı. Hastanede çekilen röntgen sonucunda ise Gencebay'da kırık tespit edildi. Ünlü sanatçının sol elinin işaret parmağının kırıldığı röntgen filminden anlaşıldı. Gencebay'ın hastaneye gitmiş olması ise tüm sevenlerinin yüreğini hoplattı.

Daha önce de korkutmuştu!

Sağlığına dikkat ettiği bilinen Gencebay 2019 senesinde de hayranlarını korkutmuştu. Oldukça sağlıklı bir bedene sahip olan ve yaşıtlarına taş çıkaracak kadar dinç olan Gencebay, iki sene öncesinde hastaneye kaldırılınca hayranları epey bir korkmuştu. Öğrenilenlere göre ise Gencebay'ın iki damarının tıkalı olduğu ortaya çıktı. Damarlarının tıkanması nedeniyle göğsüne giren ağrıdan rahatsız olan Gencebay yine hastaneye hayat arkadaşı Sevim Emre ile gitmişti. Damarları tıkanan Gencebay'a yapılan anjiyo sonrasında sağlık durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi. 

İlgili Haberler