Arabesk'in Babalarından Orhan Gencebay'ın Eşi Sevim Emre'nin Büyük İsyanı! Gencebay'ın Kırılan Elinden Kim Sorumlu?

Arabesk'in Babalarından Orhan Gencebay'ın Eşi Sevim Emre'nin Büyük İsyanı! Gencebay'ın Kırılan Elinden Kim Sorumlu?

Arabesk sanatçısı Orhan Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre ateş püskürdü. Onların da payı var dedi, Gencebay'ın yaralanmasındaki asıl noktaya dikkati çekti. Peki Orhan Gencebay tekrar bağlama çalabilecek mi?

Ünlü arabesk sanatçısı Orhan Gencebay evinin yakınlarında yürüyüş yaparken bir çukura takıldığı için dengesini kaybederek düştü. Elinde kırık oluşan Gencebay'ın eşi Sevim Emre ise isyanın eşiğine geldi. Hayat arkadaşının çukur nedeniyle daha önce de düştüğünü ve yaralandığını ifade eden Sevim Emre, belediyeye ateş püskürdü.

Türkiye'deki yol kazı çalışmaları ve asfalt çalışmaları maalesef hala çok eksik. Özellikle sürekli açılan yollar nedeniyle oluşan çukurlar hem yaşlı hem de engelli vatandaşları epey bir zorluyor. Pek çok vatandaşın kaza geçirmesine neden olabilecek kadar sıkıntılı durumlara sebebiyet verebilecek bu çarpık yollar nedeniyle bazı bölgelerde yağmur nedeniyle sel bile oluşabiliyor. Yabancı ülkelere bakıldığında ise yolların dümdüz, engelli rampalarının absürt bir şekilde konumlanmadığı ve asfalt yama izlerinin olmadığı görülünce vatandaşların ister istemez içi cız ediyor. 

Gencebay da kurban oldu!

Çarpık yolların bir diğer kurbanı da Orhan Gencebay oldu. Vücuduna dikkat eden ve fit halleri ile pek çok kişinin takdirini toplayan yetmiş altı yaşındaki ünlü müzisyen evinin yakınlarında yürüyüş yapmak istemişti. Ancak yapacağına pişman olacağı bir olay yaşadı. Şarkıcı yürüyüş esnasında bir çukura takılarak yere düştü. Şarkıcının çok ciddi bir hasar gibi görünmese bile kendisi için büyük öneme sahip olan eli kırıldı. Bağlamayı çok iyi çalan Gencebay'ın sol eli hasar gördü. Ünlü şarkıcı ayağa kalktıktan sonra taksi çağırarak eve gitti. Eşi Sevim Emre ile birlikte hastaneye giden Gencebay tedavi gördü.

Belediyeleri topa tuttu!

Ancak Sevim Emre olay üzerine çok sinirlendi ve belediyeyi bombardımana tuttu. Bölgede bulunan yolların çok bozuk olduğunu vurgulayan Emre, bir buçuk ay önce de aynı vakanın yaşandığını dile getirdi. Emre'nin belirttiğine göre çukur bile aynı çukurdu ve Gencebay önceki düşüşünde alnını yaralamıştı.

Emre hem İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve hem de Sarıyer Belediyesi'ne ateş püskürdü. her yer dere tepe diyerek sinirlenen Emre, Canımız Allah'a emanet dedi.

Doktorlar ise Orhan Gencebay'ın sol işaret parmağının kırıldığını açıkladı ve fizik tedavi ile gereken tüm özeni göstereceklerini dile getirdiler