Araştırmacı Haluk Özdil'den korkutan kehanetler! Tarih vererek uyardı

Araştırmacı Haluk Özdil'den korkutan kehanetler! Tarih vererek uyardı

Araştırmacı yazar Haluk Özdil, katıldığı bir Youtube kanalında açıklamalarda bulundu. 2021 yılı içinde Mart ayına çok dikkat edilmesi gerektiğini ifade eden Özdil...

Araştırmacı yazar Haluk Özdil, bu zamana kadar yazdığı kitapların birikimi ile tecrübelerini insanlarla paylaşmaya devam ediyor. Özdil, geçtiğimiz günlerde bir Youtube kanalına konuk olarak katıldı. 

Koronavirüs sebebiyle birçok ülkede ekonomik anlamda ciddi krizler yaşanıyor. İnsanların koronavirüsün yanı sıra açlık ve sefaletle de mücadele etmeye çalışmasının toplumsal anlamda getirileri olacağı herkes tarafından öngörülüyor. Dünyada yaşanan gelir adaletsizliğine karşı halkın  bir ayaklanma içerisinde olabileceği ve ülkelerin zorda kalabileceği ihtimali üzerinde duran araştırmacı yazar Haluk Özdil, Time Dergisinin Reset ismi ile yayınladığı bu ay ki kapağı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2021 Mart'a Dikkat!

Katıldığı programda Time Dergisinin bu ay ki kapağını yorumlayan Özdil, bazı ülkelerin özellikle Mart ayına çok dikkat etmesi gerektiğine vurgu yaptı.

2021 yılı içerisinde küresel bazda yaşanacak bir ekonomik buhran olacağının altını çizen Haluk Özdil, Almanya, Kanada ve Brezilya'da halk sokağa dökülecek dedi. Bu üç ülke içerisinde Almanya ve Kanada'nın dikkat çekici olduğunu belirten Özdil, brezilya bu tür ayaklanmaları daha öncesinde de yaşadı dedi.

"Reset!"

Halk ayaklanmalarının Güney Amerika'dan başlayıp Avrupa'ya kadar ulaşacağını belirtti. Türkiye'nin de bundan etkilenebileceğini belirten araştırmacı yazar, zaten bu konu ile ilgili gerekli önlemler alınıyor dedi.

Avrupa Birliği'nin bir plan içerisinde olduğunu ve Polonya'da bulunan kömür madenini yok etmek istediğini de belirten Haluk Özdil, Mart ayının bu anlamda oldukça büyük önem taşıdığını ifade etti.

İlgili Haberler