Arıza Daha Final Yapmadan Oyuncu Başka diziye transfer oldu

Arıza Daha Final Yapmadan Oyuncu Başka diziye transfer oldu

SHOW TV'nin sevilen dizisi Arıza, reytingler nedeniyle final kararı almıştı. Uzun süredir gündemde olan habere tepkiler gelmeye devam ederken şok eden bir haber daha geldi. Dizinin bir oyuncusu başka diziye transfer oldu...

SHOW TV'de Pazar akşamları ekranlara gelen Arıza dizisi final yapmadan bir oyuncusu diziden ayrılıyor. 

Pazar akşamları ekrana gelen Arıza, iyi giden reytinglerine rağmen TRT1'de yayınlanan Teşkilat engeline takılanların arasında yer aldı. Teşkilat, yayınlandığı günden bu yana reytinglerde tahtını kimseye bırakmıyor. Arıza da çok kötü sayılmasa da reytinglerde bir düşüş yaşadı. Ancak kanal yönetimi Arızanın arkasında durmak yerine final yapmayı tercih etti. Seyirci ise hala konudan şikayetçi. 

Bu akşam final bölümünü yayınladı 

Ancak bu tepkiler bir değişikliğe neden olmadı. Dizi tıpkı planlandığı gibi otuzuncu bölümü ile ekranlara veda edecek. Bu hafta Arıza'nın final bölümü izleyenleri ile buluşacak.

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ı başrollerinde bulunduran dizi, O3 Medya imzalı. Dizinin kadrosunda Burak karakterine hayat veren Olgun Toker'in başka bir dizi için anlaşma imzaladığı öğrenildi. Burak karakterinin sıra dışı hallerini çok iyi yansıtan sevilen oyuncu Olgun Toker, Birsen Altuntaş'ın kulis bilgisine göre dizinin final kararı sonrasında anlaşma imzaladı...

Son Yaz'da Akgün'ün abisini oynayacak

Toker ise, Son Yaz dizisindeki Akgün'ün merak edilen abisini canlandıracak. Yine Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre Toker böylelikle Son Yaz'a transfer olacak.

Olgun Toker kim?

Mersinli oyuncu 1986 senesinde dünyaya geldi.  Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde eğitim alan Toker, ilk defa Saklı Hayatlar filmi ile profesyonel oyunculuk dünyasına adımını attı.  Sonrasında Hükümet Kadın, Küçük Esnaf ve Kurtuluş Son Durak gibi filmlerde de oynayan Toker, televizyonda da ilk defa Son dizisinde yer aldı. Sonrasında ise Şeref Meselesi gibi dizilerde rol alan oyuncunun bir sonraki projesi Son Yaz dizisi olacak. Oyuncu şu anda ise Arıza dizisindeki Burak karakterine hayat veriyor. Karakterlerini canlandırmadaki başarısı ile her projesinde çok fazla konuşuluyor.