Arıza Dizisi Finale Koşarken 3 Oyuncu Diziden Ayrıldığını Açıkladı

Arıza Dizisi Finale Koşarken 3 Oyuncu Diziden Ayrıldığını Açıkladı

SHOW TV'nin sevilen dizisi Arıza finale yakın resmen yaprak dökümü yaşadı. Üç farklı oyuncu diziden daha final gelmeden ayrıldı. Dizinin kilit karakterleri bir bir giderken finalde de sürprizler yaşanması bekleniyor...

Show TV'nin pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisi finalden bir önceki bölümünü yayınladı. Otuzuncu bölümü ile ekranlara veda edeceği düşünülen dizinin yirmi dokuzuncu bölümünde üç oyunculuğun ayrılığı hikayeye damgasını vurdu.

Pazar akşamları yayınlanan ve TRT'in Teşkilat dizisi ile çakışan Arıza, reytinge kurban gitti. Epey iyi bir başlangıç yapan ancak Teşkilat'ın ekranlara gelmesi ile kanalın mecburi olarak final kararı verdiği Arıza'ya hayranları büyük bir haksızlık yapıldığını düşünüyordu. Ancak hiçbir serzeniş diziyi kurtarmaya yetmedi.

İhtiyar hayatını kaybetti

Son olarak yirmi dokuzuncu bölümü yayınlanan dizide üç farklı oyuncu diziden ayrıldı. 11 Nisan akşamı finale gidecek olan dizinin bu hafa yayınlanan bölümünde Nursel Köse’nin canlandırdığı İhtiyar hayatını kaybetti. Arıza'nın orijinal sosyal medya hesabı üzerinden Nursel Köse'ye teşekkür edildi. 

Diğer yandan dizide Melek Tekinoğlu ve kızı Derya da yurt dışına gitti. Bu şekilde hikayeden ayrılan karakterlere hayat veren Yeşim Salkım ve Hazal Benli için de bir veda mesajı paylaşıldı.

Halide Ali Rıza'yı bırakmadı

Dizide, Halide ile bir diyalog yaşayan Melek, artık her şeyin belaya saracağını ve yakında buranın cehenneme döneceğini söylemesi dikkatleri çekti ancak Halide'yi ikna edemedi. Ayça Ayşin Turan'ın canlandırdığı Halide, ne olursa olsun Tolga Sarıtaş'ın hayat verdiği Ali Rıza'yı bırakıp bir yere gidemeyeceğini söyleyerek kalmayı tercih etti.

Ayça Ayşin Turan kim?

1992 doğumlu genç oyuncunun annesi Sinoplu babası ise Kastamonulu. Çocukluğundan beri oyunculuk yapmak isteyen Ayça Ayşin Turan, 2011 senesinde Dinle Sevgili'deki Gülfem ile ekranlara adım atmış oldu.

Ardından 2015 yılında Sevimli Tehlike filmindeki Zeliş performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Karagül dizisinde de görülen oyuncu, Altınsoylar ve Meryem dizilerinin her ikisinde de başrolde yer aldı. 2018'de Hakan:Muhafız'da yer alan oyuncu şimdilerde final yapacak olan Arıza'daki Halide'ye hayat veriyor.

İlgili Haberler