Arka Sokaklar'ın Ünlü Oyuncusu Kansere Yakalanmıştı İlk Açıklama Geldi!

Arka Sokaklar'ın Ünlü Oyuncusu Kansere Yakalanmıştı İlk Açıklama Geldi!

Kanal D ekranlarında on beş sezondur yayınlanan uzun soluklu dizi Arka Sokaklar'ın başarılı oyuncusu kansere yakalandı. Başarılı oyuncu ilk açıklamayı yaparak sevenlerine seslendi...

Kanal D'de yayınlanan uzun soluklu dizi Arka Sokaklar'da rol alan oyuncu Boğaç Aksoy kansere yakalandığını duyurmuştu. Başarılı oyuncudan ilk açıklama geldi.

Son durumu hakkında bilgi verdi

Kanal D ekranlarına yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde rol alan Boğaç Aksoy, instagram hesabı üzerinden lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. Volkan komiser karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, aylardır kemoterapi tedavisi görüyordu. Tedavisi hakkında da paylaşımlarda bulunan Aksoy'un durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

"Dualarınızı hissedebiliyorum"

Şahsi instagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Aksoy, ikinci kemoterapi sürecini tamamladığını duyurdu. Dökülen saçlarından bahseden Aksoy, tedavi sürecinde vakit vakit zorlandığını ancak her şeyin yolunda gittiğini belirterek sevenlerinin yüreğine su serpti. Başarılı oyuncu hastalık süresince sevenlerinin dualarını hissettiğini de sözlerine ekledi.

Boğaç Aksoy kim?

İzmit'te doğan başarılı oyuncu, 30 Temmuz 1989 yılında dünyaya geldi. 2006 senesinde liseden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde üniversite eğitimi almaya başladı. Babasının eski bir model olduğundan bahseden Aksoy, babasından etkilendiğini de sözlerine ekledi. On dokuz yaşında futbol oynadığını dile getiren oyuncu, modelliği de denemek istediğini belirtti. Best Model Of Turkey yarışmasına katılan Aksoy üçüncülük elde etmişti. Asıl amacının oyunculuk olduğundan bahseden Aksoy, Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün üstlendiği Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde iki sene boyunca oyunculuk üzerine eğitim aldı. İki sene at biniciliği üzerine de eğitim alan başarılı oyuncu Çin'de de bir süre yaşadı ve burada üç farklı reklamda oynadı.

Roman Havası dizisinde Oya Başar ve Levent Ülgen gibi önemli oyuncularla ekran karşısına çıktı. Arka Sokaklarda da 2015 senesinden 2019 senesine kadar Volkan komiser karakterini canlandıran Aksoy, Çılgın Dershane 3 filminde de rol almıştı. 

En Yeniler