Armağan Çağlayan'a konuk olan Mika Can Raun Kimdir?

Armağan Çağlayan'ın son konuğu sosyal medyanın gündemine oturdu. Herkes merak ediyor. Mika Can Raun kimdir? Bir anda gündeme oturan Mika Can Raun'la ilgili tüm bilgiler

Armağan Çağlayan'a konuk olan Mika Can Raun Kimdir?
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2020 23:56

Mika Can Raun, sosyal medyada çektiği ilginç videolarla kısa zamanda fenomen olan insanlar arasında yer almaktadır. Bir anda olağanüstü bir yükselişe geçen Mika Can Raun’un birçok seveni ve hayranı onun aslında kim olduğunu merak ediyor.

Mika Can Raun’u herkes aslında Büyükada’lı biliyor fakat aslen Şanlıurfalıdır. Yaşamını çocukluğundan beri Büyükada’da sürdürmektedir. Kendisi şiir yazmayı çok seviyor ve yazdığı şiirleri sık sık çevresine okumaktan zevk alıyor. Senaryo yazarlığı konusunda da üstün yeteneği olan Mika, Marmara Üniversitesi’nde görev almaktadır. Şiir konusunda da çok iddialı olduğunu çıktığı bir programda dile getirmiştir.

Yaşı da çok merak edilmekte. Mika Can Raun, 9 Temmuz 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Çoğu eleştirilerin ilgi odağı olan fenomenin 39 kilo olduğu ve boyunun 1.79 olduğu bilinmektedir. Geçimini kendi imkanlarıyla sağlıyor ve ailesinden herhangi bir maddi yardım talep etmiyor. Tiktok ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında kısa zaman içinde, on binlerce takipçiye ulaşıp müthiş bir başarı elde etti.