Art arda Dizileri final yapan Kanal D yeni TV dizisini duyurdu! İsmi olay oldu

Art arda Dizileri final yapan Kanal D yeni TV dizisini duyurdu! İsmi olay oldu

Kanal D'de büyük deprem yaşanıyorken yeni dizi projesinin yolda olduğu duyuruldu. Yeni yapımın özellikle ismi çok büyük ses getirdi. Kanal D art arda dizileri sonlandırırken elinde dizi kalmayınca bakın hangi yola başvurdu?

Kanal D'de art arda diziler iptal olunca ortada dizi kalmadı. Projeler başarısız olunca da Kanal D'den yeni bir hamle geldi. İşte Kanal D'nin yeni dizi projesi...

Kanal D'de dizi depremi yaşanmışken, yeni projesinde işi şansa bırakmadı. Haberi veren isim ise yine gazeteci Birsen Altuntaş oldu. Altuntaş'ın aktardığına göre Kanal D, İngiltere yapımı olan çok ses getirmiş "Liar" dizisini uyarlayacak!

Büyük ses getirmişti

Kanal D gerçekten işini şansa bırakmadı çünkü Liar dizisinin başarısı her yerden duyuldu. Çeşitli toplumsal cinsiyet, kimlik siyaseti gibi konulara değiniyordu. Liar aslında mini bir dizi olarak tasarlanmıştı fakat çok fazla ilgi görünce uzatılmasına karar verildi. İki sezon yayınlanan dizinin şimdi de Türkiye'ye uyarlanması bekleniyor.

Türkiye uyarlamasının ismi ise epey olay oldu. Henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da duyumlara göre dizinin ismi orijinali ile neredeyse aynı kalacak. Yani dizinin ismi yine "Liar" anlamına gelen "Yalancı" olacak. 

Peki yalancı kim? 

Uyarlanacak olan dizi "Liar"ın konusu ise oldukça merak ediliyor. Dizide izleyiciler, nefeslerini tutarak kimin "yalancı" olduğunu anlamaya çalışıyorlar. 

Laura ve Andrew karakterlerinin etrafında dönen dizi izleyicileri ilk bölümü ile oldukça şaşırtmıştı. Laura karakteri uzun sürmüş olan ilişkisinden henüz çıkmışken öğretmenlik yaptığı lisedeki öğrencisinin babası ile bir buluşma gerçekleştirir. Karizmatik bir cerrah olan Andrew ile buluşmayı kabul eden Laura, Andrew ile güzel bir akşam yemeği yer. Fakat Laura sabah uyandığında Andrew'un kendisine tecavüz ettiğini dile getirir. Andrew ise bunu kesinlikle kabul etmez ve şok içerisinde suçlamaları reddeder. 

Dizi, buluşma gecesinden kısa kısa kesitleri ilerleyen bölümlerin her birinde verir ve izleyici de devam eden soruşturmayı izlerken kimin yalan söylüyor olduğunu anlamaya çalışır. 

İlgili Haberler