Artık Hint Kanallarında Bizim Dizilerimiz Oynayacak! Kanal 7'nin Yerli Dizisinden Büyük Hamle!

Artık Hint Kanallarında Bizim Dizilerimiz Oynayacak! Kanal 7'nin Yerli Dizisinden Büyük Hamle!

Kanal 7 büyük reyting savaşlarında herhangi bir skor elde edemediği için dizileri ile pek konuşuluyor. Ancak Kanal 7 bugüne kadar pek çok yerli dizisi ile yurt dışı pazarına açıldı. O dizisi ise şimdi Hindistan'da yayınlanacak...

Kanal 7 reytinglerde çok iddialı olmasa da yurt dışı piyasasında çok fazla yayınlanan Elif dizisine yer vermişti. Kanalda Hindistan televizyonlarında yayınlanan dizilere de yer veren Kanal 7, şimdi de kendi dizisini Hindistan'da yayınlamaya hazırlanıyor. Kanal 7, Yemin dizisi ile üç sezon süren dizisini Hindistan'da yayınlatacak.

Hindistanlı izleyicileri için birden fazla dublajı olacak

Bollywood ile sinema ve dizi sektöründe hatırı sayılır bir yere sahip olan Hindistan'da KANAL 7'nin Yemin dizisi yayınlanacak. Başrollerinde Gökberk Demirci, Özge Yağız, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova’nın yer aldığı yemin dizisi Hint televizyonlarında dublaj seçeneği ile yayınlanacak. Hindistan’ın dijital platformu MX Player'ın satın aldığı Yemin dizisi üç sezonu ile beraber tüm Hint dilleri ve İngilizce dublajlı olarak izleyicileri ile buluşacak.

gelişen olayların ardından hikayeye farklı bir boyut geldi

Dizinin yapımcılığını ise Karamel Yapım üstlenmişti. İlk iki sezonunda Emir İle Reyhan karakterlerinin aşkını anlatan Yemin'in başrollerinde ise Gökbek Demirci ve Özge Yağız bulunuyordu. Ancak Yemin dizisinin üçüncü sezonunda hikaye çok farklı bir boyut kazandı. Üçüncü sezonda ise hikayeye Cansu Tuman dahil oldu.

Üçüncü sezonda tamamen farklı bir hikaye işleniyor

Gökbek Demirci'nin hayat verdiği Emir, Reyhan'dan sonra hayatına yeni bir sayfa açar. hapisten çıktığında ise tek başına kalan Seher ile yollarının kesişmesi ile hikaye farklı bir şekil alır. 

Dizinin proje ve hikayesi Nazmiye Yılmaz'ın kaleminden çıkarken Sevmemeli, Evlenmeden Olmaz, Bir Nefes Yeter gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Yasemin Türkmenli ile Nezih Bir Film'in yönetmeni Serkan Mut ikilisi ise Yemin'in yönetmenliğini üstleniyor. Başak Yazı Odası'nın senaryosunu yazdığı dizi Yemin, Kanal 7'de üç sezon sürmüştü. Dizi müziklerini de Minör yapıyordu.

En Yeniler