AS KONTEYNER YENİ ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR

AS KONTEYNER YENİ ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR

Konteynırlar bazı durumlarda geçici çözümler üretmek için tasarlanmışlardır, eşya depolamak, taşımak ve saklamak gibi.

Ama giderek amaçlarının dışında da kullanılan konteynerlar vardır, mesela ev gibi kullanılan bu konteynerlar dekore edildiği zaman aynen ev gibi iş görmekte ve dekorasyon açısından da sıkıntı yaratmamaktadır. As konteyner olarak sizlerin hizmetinizdeyiz ve bu çok amaçlı konteynerları üreterek sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Son yıllarda bahçe ve dağ evleri olarak kullanılan konteynerlar, özel olarak imal edilmekte ve istenildikleri gibi kapı ve pencere açılarak amaçlarına uygun işlevsellik kazandırılmaktadır. Dışları galvanizli saçtan üretilen konteynerların katlanabilir ve tek parça olanları mevcuttur. Müşterilerin isteklerine göre şekil alan bu araçların çok amaçlı kullanılmaları sağlanmaktadır. Konteyner fiyatları çok uygundur, kullanılacakları amaca göre yapılabilirler, ama en fazla ev olarak kullanılan konteynerlar üretilmektedir. Bunlar özel üretim oldukları için istekler doğrultusunda hazırlanabilirler. Yaşam konteynerı olarak adlandırılan bu araçlar, boyutlarına ve görecekleri işe göre fiyat alırlar. Değişik sektörlerde taşımacılıkta kullanılan konteynerlar büyüklükleri ile doğru orantılı olarak ölçülendirilirler. İnşaat sektörü için vazgeçilmez konumda olan konteynerlar, uzun sürede inşaat işçilerine rahatlık ve konfor sağlarlar. Farklı tasarımlar, farklı ölçüler değişik fiyatlar doğurmaktadır, Biz as konteyner olarak sektörün en uygun fiyatlı konteynırlarını tasarlayıp üretmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir konteynırlarımız ile piyasanın çok altındaki fiyatlarımız ile göz doldurmaktayız. Kusursuz üretimlerimiz iyi fiyatlarla birleşince alanımızda tek olduğumuzu da kanıtlamış oluyoruz. Giderek yükselen bir değer olduğumuz açık, bizim ile ilgili bilgi almak ve üretimlerimiz ile ilgili görsellere bakmak için internet sayfalarımıza bir ziyaret yeterli olacaktır. Kaliteden taviz vermeden meydana getirdiğimiz konteynırlarımızın fiyatları, piyasa değerlerinin altında kalmaktadır.

Yaşam alanı olarak üretilen konteynerlarımız dağ evleri ve seyyar bahçe evlerinde en fazla kullanılmaktadır. Dış yüzeyleri yine galvaniz olarak yapılmakta ama iç yüzeyler şıklık  ve güzellik adına lambri, alçı pan ve diğer ev dekorasyonu ölçülerine göre hazırlanmaktadır. Çatıları da yarım santim kalınlığında galvaniz tavan kaplaması ile örtülmekte ve olası yağmurlara karşı korunaklı imal edilmektedir. Dış kapı ve pencereler müşterilerin isteklerine göre pvc veya saç olarak yapılmakta iç kapılar ise Amerikan kapı tabir edilen malzemelerden üretilmektedir. Son derece konforlu bir yaşam alanı sağlanması için gereken ne ise yapılmakta ve müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Konteyner ev olarak kullanıldığı zaman daha fazla özen gösterilmekte ve konfora ağırlık verilmektedir. TSE standartlarına uygun olan elektrik aksamları kullanılmakta ve pencereler vasistas tarzında açılmaktadır, su armatürleri de keza son sistem teknolojik aletlerdir

Bunun yanında ofis olarak kullanılan konteynerlar da üretmekteyiz, bunun için de müşterilerin istediği bütün ayrıntılara yer verilmekte ve konfor göz önünde bulundurulmaktadır. Ofis olarak kullanılacak olan konteynerların her şeyi hazır hale getirilmiş olarak teslim edildiğini belirtmekte yarar var. Taşıma amaçlı kullanılacak konteynerlardan farklı olarak her türlü donanıma sahip olan ev tipi konteynerlar yurdun her yerine alınan siparişler üzerine servis edilmektedir. konteyner fiyatları bizim firmamızda piyasanın çok altında satılmaktadır, alım gücünüzü zorlamadan dilediğiniz boyutlarda ve işlevsellikte konteyner alıp kullanabilirsiniz. Modern bir hale getirilmiş ve bütün ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmış olan konteynerlar ile, yeni bir hayata ve oluşuma merhaba demek sizin elinizde. Çok ekonomik bir yapı olan konteynerınızı istediğiniz her yere taşıyabilme şansınız vardır, konforlu bir hayat sürebileceğiniz konteynerınız, birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmekte ve uzun ömürlü kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.