• BIST 105.520
  • Altın 379,879
  • Dolar 6,8125
  • Euro 7,5605
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 13 °C
  • İzmir 19 °C

AS PREFABRİK EVLER RAHAT VE KONFOR SUNUYOR

AS PREFABRİK EVLER RAHAT VE KONFOR SUNUYOR
Dilimize İngilizce’den girmiş olan prefabrik, taşınabilir demektir, rahatlıkla taşınabilen ev anlamında kullanılmaktadır.

Tüm dünyada rahatlık ve konforu bir arada sunan ve istendiğinde başka bir yere taşınabilen bu evler, giderek ihtiyaç haline gelmeye başlamıştır. Türkiye bir deprem ülkesidir, depremlerde zarar görmeyecek yapıların inşa edilmesi, prefabrik evleri gündeme taşımış ve oldukça beğenilmiştir. Biz firma olarak, prefabrik evlerin ön aşamasını üretim tesislerimizde, montajını ise evin kurulacağı alanda uzaman ekiplerimizce yapıyoruz. Evin kurulacağı alana daha önce beton zeminler hazırlıyoruz ve prefabrik evinizi bu beton zeminlerin üzerine monte etmeye başlıyoruz. En büyük avantaj bu evlerin kolay taşınabilir, hafifi ve depreme dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılmış olmasıdır. As prefabrik firması olarak bizim için önce gelen müşteri memnuniyetidir, ürünlerimiz kaliteli ve garantilidir. Yapılarımızda çelik konstrüksiyon kullanılmakta ve bu da depreme dayanıklılığı arttırmaktadır. Eğer istenirse, özellikle deprem bölgelerindeki prefabrik konutlarda, taşıyıcı unsurların tamamını çelik olarak son teknoloji ürünleri ile hazırlamaktayız. Üretimlerimizin hepsi, gelişmiş ülkelerde kullanılan malzemelerden yapılmakta olup, son derece kullanışlı, rahat ve konforludur. Depremlerde neredeyse hiç zarar görmeyen yapılar, çelik malzemelerin bol kullanıldığı yapılardır, son yıllarda prefabrik evlere duyulan ihtiyaç da deprem kuşağında bir ülke olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Bu yapılar nedeniyle can ve malınız emniyette olacak, gözünüz arkada kalmayacaktır. As prefabrik ev olarak amacımız, müşterilerimizin karşısına yeniliklerle çıkmak, onları güvenli evlerle tanıştırmak ve prefabrik evlerin ne kadar güzel ve pratik çözümler ile üretildiğini göstermektir. Eğer istenirse, hazırlamış olduğumuz prefabrik evlerin nasıl olduğunu, iç dizaynlarının ne kadar konforlu olduğunu görebilirsiniz. Prefabrik ev sistemlerinde yapılar hızla ve güvenle üretilmektedir. İstediğiniz zaman kolaylıkla sökülüp bir diğer yere taşıyabilir ve sorunsuz olarak tekrar monte ettirebilirsiniz. Ev sahibi isterse anahtar teslim koşuluyla da evler inşa edilmektedir, burada elektrik ve su gibi elzem ihtiyaçlar bile yapılıp teslim edilmektedir, ama istenirse kaba inşaat dediğimiz şekli ile de evleri teslim ederek, iç düzenlemesini ev sahiplerine bırakabilmekteyiz. Evler tek katlı veya iki katlı olabilmektedir, projeler, ev sahiplerinin arzularına göre önce bilgisayar ortamında şekillenmekte ve ondan sonra hayata geçirilmektedir. Bilhassa depreme dayanıklı olmaları, Marmara depreminden sonra prefabrik evlere duyulan ihtiyacı gündeme getirmiştir. Artan talepler sektörü de hareketlendirmiş ve fiyatları ulaşılabilir seviyelere taşımıştır. Diğer konutları almaktan çok daha kolay alınabilir olan prefabrik evlerin fiyatları uygun seçeneklere sahiptir. İç dekorasyonunda hiçbir sorun yaşamaz ve diğer evlerde olduğu gibi dilediğiniz gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim