• BIST 121.070
  • Altın 302,366
  • Dolar 5,9410
  • Euro 6,5485
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 7 °C
  • İzmir 15 °C

Aslan Burcunda Yeni Ay

Emel Açıkel
1 Ağustos 2019 tarihinde Türkiye saati ile sabah saat 06:11 de 8°36' Aslan burcunda yeniay gerçekleşecektir. Anın yükselen burcu yine Aslan burcu olacaktır. Güneşin yönetici olduğu Aslan burcunda gerçekleşecek yeni ay yeni başlangıçların da habercisi olacaktır. Venüs gezegeni ile 4° orb ile kavuşumda olan yeni ay maddi ve manevi konularla ilgili yeni başlangıçların habercisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Arcturus sabit yıldızının paralel açı oluşturması yeni ayın güç ve başarılar elde etmek için ilham vereceğini göstermektedir. Merkür Retro çıkışlı ve durağan pozisyonda yerini alırken Uranüs yeni ay karesi gökyüzüne hakim olacak. Ani yaralanmalar ve kazalara karşı dikkatli olunması gereken zaman dilimidir. Ayrıca Uranüs'ün Venüs'e yapmış olduğu kare açı ilişkilerde maddi konulardan kaynaklı ani problemler verebilir. 
Mars ve juno kavuşumu ani alınacak evlilik kararları, hızlı başlayan yeni ilişkileri de beraberinde getirebilir. Ayrıca Neptün, Plüto ve Mars arasındaki yod açı ile yine Neptün, Plüto ve Juno arasındaki yod açısı önemli. Neptün burada Achernar sabit yıldızı ile kavuşumda olup bu sabit yıldızının etkisi altındadır. Yani Achernar Anka kuşu misali küllerinden doğma ve dönüşmeyi temsil ederken Plüto ile yapmış olduğu iyicil açı değişim ve dönüşümün başlayacağı hayalleri gerçekleştirmek için Plüton'un desteğini alacağımızı göstermektedir. Hızlı başlayan ilişkiler sizleri dönüştürecek. Chiron'un Juno ve Marsa yapmış olduğu 135° açı ve Merkür'ün durağan olması nedeniyle alacağınız hızlı kararları uygulamadan önce iyice gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
12. evde gerçekleşecek yeni ayla birlikte sağlıkla ilgili yeni tedavi yöntemleri gündeme gelebilir. Bütünün hayrına olmasını diliyorum. Sevgilerimle...
 
Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim