• BIST 110.022
  • Altın 366,939
  • Dolar 6,7790
  • Euro 7,6701
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 26 °C
  • İzmir 28 °C

Athana Gökhan kendisine hain diyenlere öyle bir rest çekti ki! Ortalık karıştı

Athana Gökhan kendisine hain diyenlere öyle bir rest çekti ki! Ortalık karıştı
Sözleriyle dikkat çeken Athena Gökhan vatan haini suçlamalarına isyan etti! Yüzlerce yorum yağdı - Son açıklamasıyla olay olan Athena Gökhan bakın ne dedi..

Sosyal medya üzerinden çekinmeden düşüncelerini ifade eden Athana Gökhan zaman zaman bazı grupların hedefi oluyor.

Atatürkçü kimliğiyle bilinen Athena Gökhan'a yöneltilen vatan haini suçlamaları ünlü ismi çileden çıkardı ve cevap niteliğinde bir mesaj yayınladı. 

Athena Gökhan'ın açıklamalarına muhalefeti destekleyen destek verirken bir çok kesimde tepki yağdırdı. Oysa sözlerinde tepki gösterilecek bir durum yoktu. Buna rağmen Gökhan'ı yine hedef göstermeye devam ettiler.

Her Sözü düşündürücü olan açıklamaları ise Gökhan'ın şu şekildeydi :

, “Allah aşkına, şu ülkede görüş farklılığı nedeniyle kimse kimseyi vatan hainliği ile suçlamasın. Bu ülkede herkes vatanın bölünmesine karşıdır. İsteyen varsa da biz karşıyız. İnanç ve kültür farklılıklarını bir göre, vatan severdir. Hepsi yerli ve millidir” 

. Herkes burada özgürdür. Fakat ülke yönetimi eşit aile babası gibi olmalıdır. 

“Fakat kimse sosyalist ruha sahip kişileri terörist olarak damgalayamaz! O zaman bu bağlamda tüm farklı görüşlerin birbirine vatan haini deme hakkı doğar. Bu da cehalet göstergesidir!

Ülkemizi, halkımızın her katmanını eşit haklarla koruyarak, severek, destekleyerek birleştirebiliriz. Ülkeme aşığım ben! Kültürlerine, insanlarına, tarihine, renklerine, doğasına, duruşuna, değerlerine, farklılıklarına, halkına, geçmişine! Kim bunları koşulsuz kucaklar, O dur vatan sever! Hangi vatan hainliği? Kimdir vatan haini? Bunların içinden cımbızla çekip ayırandır vatan haini!”

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim