ATV'de ayrılık Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinden kötü haber geldi

ATV'de ayrılık Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinden kötü haber geldi

ATV'nin sezonlardır severek takip edilen reyting rekortmeni dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın şok eden ayrılık kararı izleyicilerini yasa boğdu. Oyuncunun ayrılığı herkesi yasa boğacak. Hayranları ise karara sinirlendi.

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dört sezondur temposundan hiçbir şey kaybetmedi. Bunun için karakterlerinde yenilemeler ve bazı hikayeler ekleyen dizide, bazı karakterler de hikayenin gidişatı gereği çıkarılabiliyor. Ancak bu oyuncunun gidişi herkesi üzecek...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi salı akşamlarının vazgeçilmez durağı olarak ekranlarda yerini alıyor. Sevilen dizi heyecanlı hikayesi ile seyirciyi ekrana bağlarken bazı ayrılıklar da yaşanabiliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bir ismin daha veda edeceği haberi ise hayranların canını sıkmaya yetti.

O oyuncu veda edecek

TV100'ün muhabiri Birsen Altuntaş'ın geçtiği haberde yazılana göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yaşanacak ayrılık bir kadın karakter için geçerli. Çevirdiği türlü oyunların foyasının meydana çıkması yakın olan Ebru, yakında diziden silinecek. Nasıl bir senaryo gidişatı olacağı bilinmese de Ebru'ya hayat veren başarılı Dilşad Şimşek yakında diziye veda edecek.

Sürmeli geri geldi

Bunun yanında sezonun ilk bölümlerinde beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli de sağlığına kavuştu. Dizide tekrar görünen oyuncu sevenlerinin yüreğine su serpti. Büyük bir tehlike atlatan oyuncu diziye geri döndüğü için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Dilşad Şimşek kim?

Başarılı oyuncu Dilşad Şimşek, 1980 senesinde Norveç'te dünyaya geldi. On dört sene İzmir'de yaşayan oyuncu sonrasında İstanbul'a geldi. İlk olarak reklamcılık yapan oyuncu, oyunculuk eğitimi de alıyordu. Eğitiminden sonra da televizyonda oyunculuk kariyerine ilk adımını attı. Daha önce Şimşek'i Show TV'nin Gün Akşam Oldu dizisinde başrol olarak, Esir Şehrin Göz Yaşları ve Kertenkele gibi yapımlarda görmüştük. 2019 senesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibine katılan Şimşek, iddialara göre yakında diziye veda edecek.

İlgili Haberler