ATV'de Final Yapan Akıncı Dizisinin Başrol Oyuncusu Şükrü Yıldız'dan Örnek Davranış

ATV'de Final Yapan Akıncı Dizisinin Başrol Oyuncusu Şükrü Yıldız'dan Örnek Davranış

Akıncı dizisi ile tekrar hayranlarının karşısına çıkan başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız, dizinin finalinin ardından Netflix'te yayınlanacak olan dizisi için hazırlanıyor. Başarılı oyuncu yaptığı bir hareket ile herkesin takdirini topladı.

ATV'de yayınlanan fantastik dizi Akıncı'nın başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız yaptığı girişim ile büyük takdir topladı. ATV'nin reytingler nedeni ile final kararı alacağı düşünülen Akıncı dizisi sezon finaline giderek herkesi şaşırtmıştı. Dizinin başrol oyuncusu olan Şükrü Özyıldız da sevenlerine "tekrar görüşürüz" mesajını paylaşması gündeme bomba gibi düşmüştü. Oyuncu şimdilerde ise Netflix'te yayınlanacak romantik dizi için hazırlanıyor. Özyıldız'ın bir atılımı ise sosyal medyada epey takdir topladı.

Netflix dizisinde başrolde oynayacak

On bölüm ATV ekranlarından yayınlanıp sezon finaline giden Akıncı'nın ardından dizinin Fatih karakterine hayat veren başarılı ve genç oyuncusu Şükrü Özyıldız, Aşk Taktikleri dizisinde Demet Özdemir ile başrolde olacak. Akıncı dizisi için aylarca vücut çalışan Özyıldız'ın formundan düşmemesi ise dikkatleri çekti. Dizi hazırlıklarına devam edilirken oyuncuların sete çıkacağı tarihin ise haziran ayı içerisinde olacağı öğrenildi. Şükrü Özyıldız'ın bir hareketi ise takdir topladı.

Sevdiği eşyalarını çocuklar için bağışladı

Oyuncu Özyıldız, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin başlatmış olduğu kampanyaya katılarak sevdiği eşyaları bağışladı. İstismara uğrayan çocuklara dikkat çekmek ve bu çocuklara destek olmak amacı ile ortaya konan kampanyaya katılan Şükrü Özyıldız sevenlerinin bir kez daha hayranlığını kazandı. Kampanya ise bilinçlendirici mesajı ile herkesin dikkatini çekti.

Çocuk İhmal ve İstismarını Önleme Merkezi’nin açılması için destek sağlayacak

Kampanya mesajında geleceğimiz olan her on çocuktan altısı psikolojik, fiziksel ya da cinsel istismara uğradığının altı çizildi. Bu çocuklara umut olmak ve ellerinden tutabilmek için de oyuncu Şükrü Özyıldız'ın sevdiği eşyalarını UCİM'in yararı için bağışa dönüştürdüğü mesajda yer aldı.

Bağışa dönüşmüş olan ürünlerden elde edilen ödemeler ücretsiz hukuki destek ve mahremiyet eğitimi gibi pek çok çalışmanın gerçekleştirildiği Çocuk İhmal ve İstismarını Önleme Merkezi’nin açılışına destek olacak.

En Yeniler