ATV'de yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da aranan kayıp bakın nerede bulundu! Burunlarının dibindeymiş kimse görmemiş!

ATV'de yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da aranan kayıp bakın nerede bulundu! Burunlarının dibindeymiş kimse görmemiş!

ATV'de yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da aranan bir isim uzun zaman sonra bulundu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Müge Anlı şaşkınlık geçirdi. Bunca zamandır aranan o isim bakın nerede bulundu? Müge Anlı inandırıcı bulmadı...

ATV'de yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programında uzun zamandır arama çalışmaları İzmir'de süren Hamdi Kılıç ölü bulundu. Hamdi Kılıç'ın ölümü ile sarsıldığını belirten Anlı, Kılıç'ın ölü bulunduğu yeri açıkladığında ise herkes büyük bir şok yaşadı. Kılıç, evinin yakınında bir ağaca ip ile asılmış olarak bulundu...

Müge Anlı inanmadı

Uzun süredir arama çalışmaları İzmir'de süren Hamdi Kılıç'ın ölü bulunduğu haberini bu sabah Müge Anlı programında verdi. Çok sarsıldığını ifade eden Anlı, Hamdi Kılıç'ın evinin çok yakınında bir ağaca asılı halde bulunduğunu açıkladı. Müge Anlı, 4 metrelik ağaca 70 yaşlarında olan Hamdi Kılıç'ın intihar ettiğine inanmadı. İntihar süsü verilmiş gibi durduğunu düşünen Müge Anlı ve ekibi olayı detaylıca tartıştı.

İntiharı gerektirecek bir durumda değildi

Müge Anlı, en son evden ayrılırken Hamdi Kılıç'ın zeytin hasadı için işçi aramak adına çıktığını ve evden ayrılırken ağacın bulunduğu yerin tam tersine yöneldiğini aktardı. Programda yer alan ekip de intihar etmesine olanak vermedi. Herhangi bir maddi problem ya da yalnızlık çekmediği dile getirildi. 

Bölgede zeytin yetişiyor

Bölgede ise zeytin hasadının yapıldığı ve 50 günü aşkındır kayıp olan Hamdi Kılıç'ın muhakkak işçiler tarafından görülebileceği dile getirilirken, Kılıç'ın kendisini asmış olma ihtimali hiç kimseye inandırıcı gelmedi. Telefonunun bölgeden 4 kilometre uzakta olması ve uzun süredir devam eden çalışmalar da  ölü bulunan Hamdi Kılıç hakkındaki cinayete kurban gittiği ihtimalini güçlendirdiği açıklandı. 

 

İlgili Haberler