ATV'de yayınlanan Müge Anlı Ali Toprak cinayetini de çözdü! Katilin kimliği herkesin aklını başından aldı

ATV'de yayınlanan Müge Anlı Ali Toprak cinayetini de çözdü! Katilin kimliği herkesin aklını başından aldı

ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı'nın programında yine bir cinayet çözüldü! Katili Duyanlar neye uğradığını şaşırdı! İşte detaylar

ATV'de yayınlanan Müge Anlı programı kayıpları bulmaya devam ederken bir yandan da çözülmeyen cinayetleri çözmeye devam ediyor. Müge Anlı'nın programında bir cinayet daha çözüldü. Akıllara durgunluk veren cinayetle ilgili ayrıntılar belli olmaya başladı. Ekranda itirafı duyanlar ise neye uğradığını şaşırdı.

Katil yine uzaklardan değil yakınlardan çıktı. İşte Müge Anlı'nın programında yer alan akıllara durgunluk veren olayın tüm ayrıntıları..

ATV'de yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programında bir cinayet daha açığa çıktı. Katil meğer programda haftalarca konuk olmuş. Canlı yayında gelen itiraf herkesi şok etti. Cinayeti işlediğini kabul etti...

ATV'de yayınlanan Araştırmacı gazeteci Müge Anlı Programında kan donduran itiraf. Canlı yayında gelen cinayet itirafı herkesi şok etti. Uzun süredir katil aranırken stüdyodaki itiraf herkesi şaşırttı.

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da herkesi şoka uğratan bir itiraf daha yaşandı. Stüdyoyu ayağa kaldıran itiraf ise Alime Toprak'tan geldi. Alime Toprak, kocasını öldürdüğünü itiraf etti.

Deliller onu işaret ediyordu

Müge Anlı'nın sunduğu programda bu sabah herkesi şok eden bir gelişme yaşandı. Programda Mersin'in Anamur ilçesinde çalıştığı serada öldürülen Ali Toprak'ın ölümü araştırılıyordu. Serada ölü bulunan Toprak'ın katilinin kim olduğu ile ilgili araştırmalar sürüyordu.

Şüpheler ise eşi olan Alime Toprak'ın üzerindeydi. Toprak savunmasında kocasının öldüğü gün seraya su almak için gittiğini geri döndüğünde ise öldürülmüş olduğunu iddia etmişti. Ancak kamera kayıtlarına bakıldığında Alime Toprak'ın olay yerinden hiç ayrılmamış olduğu görüldü.

Sosyal medyadaki iftiralara tepki gösterdi

Alim Toprak bugün yayınlanan programa çıkmadı ancak yaptığı itirafları Müge Anlı aracılığıyla kamuoyuna duyurmak istedi. Müge Anlı ilk olarak Alime Toprak'ın kendisi hakkında sosyal medyada gündeme gelen "namussuz" hakaretlerine karşı tepki gösterdi. Çocuklarının başka bir babadan olduğu iddiaları karşısında sinirlenen ve bununla ilgili daha fazla karalama yapılmamasını isteyen Toprak, cinayeti işlediğini de itiraf etti. Alime Toprak cinayeti kabul etmesi ise stüdyoda büyük yankı getirdi. Toprak'ın katil olduğuna ihtimal veremeyen yakınları ise göz yaşlarına boğuldu.

Çocukları için yaptığını dile getirdi

Alime Toprak cinayeti neden işlediği hakkında detaylı bilgileri savcıya anlatacağını dile getirdi. Toprak konuyla ilgili sadece "Çocuklarım için yaptım" ifadelerini kullandı. 

 

İlgili Haberler