ATV'deki kardeşlerim dizisine Yeni oyuncu katıldı

ATV'deki kardeşlerim dizisine Yeni oyuncu katıldı

ATV ekranlarında seyircisi ile buluşan Kardeşlerim dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Genç ve yetenekli oyuncu diziye renk katacak. Kardeşlerim dizisi karışıyor, yeni karakter bakın hikayeye nereden dahil olacak?

ATV'nin yeni sayılabilecek iddialı dizisi Kardeşlerim'e yeni bir karakter dahil oluyor. Ayşe karakteri ile genç oyuncu Çağla Şimşek tekrar setlere dönüyor!

ATV'de çok sevilerek izlenen ve her bölümünde izleyenleri ağlatan dizi Kardeşlerim'e yeni bir karakter dahil oluyor. Dizideki diğer bir genç oyuncu olan Yiğit Koçak'ın hayat verdiği Ömer'in partneri olacak olan Ayşe'ye Çağla Şimşek hayat verecek. Ünlü oyuncunun hayranları da Şimşek'i ekranlarda görmek için sabırsızlanıyor.

Çağla Şimşek kim?

Merhum oyuncu Osman Yağmurdereli'nin keşfettiği Çağla Şimşek hayata gözlerini İstanbul'da açtı. 2002 senesinde dünyaya gelen oyuncu, henüz üç yaşındayken setlerle tanıştı. Elveda Derken dizisinin yapımcılığını üstlenen Osman Yağmurdereli, Çağla Şimşek henüz üç yaşındayken annesi ile görmüş ve Şimşek'i sete davet etmiş. Annesi tarafından sete götürülen Çağla Şimşek, ilk defa bu dizide kariyerine adım atmış oldu. Sonrasında ise Küçük Gelin dizisinde canlandırdığı Zehra karakteri sayesinde epey tanınarak büyük bir hayran topluluğuna sahip oldu. Şu anda ise Kardeşleri dizisindeki Ayşe karakterine hayat veriyor.

Yiğit Koçak kim?

Samsunlu oyuncu dünyaya gözlerini 12 Ekim 1995'te açtı. Kimlikteki ismi Bilal Yiğit Koçak olan oyuncu, aslında eski bir uygulama olan vine'da ünlendi. Vine uygulamasında kısa videolarını paylaşarak Vine Fenomeni olan Koçak, Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü'nde hala eğitim görmektedir.

Oyunculuk eğitimini ise Akademi 3,5'ta alan Koçak, Seni Kimler Aldı dizisinde 2017 senesinde oynamış ve ilk defa profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 2019 senesinde ise Kimse Bilmez dizisiyle setlerde yerini aldı.

ATV'de daha öncesinde 2020 senesinde yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinde yer alan Koçak, Onur karakterini canlandırıyordu. Genç oyuncu Yiğit Koçak şimdilerde de ATV'de yayınlanan ve başrollerinde Celil Nalçakan gibi güçlü oyuncuların bulunduğu Kardeşlerim dizisinde rol alıyor.