ATV'deki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacıdan şok eden rica! Sunucu Kenan İmirzalıoğlu da şaşırdı!

ATV'deki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacıdan şok eden rica! Sunucu Kenan İmirzalıoğlu da şaşırdı!

ATV'de yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacı ilginç bir ricada bulundu. Hem seyirciyi hem de sunucuyu güldüren rica gündeme oturdu!

ATV'de yayınlanan  Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nu kahkaha attıran bir an yaşandı. Yarışmacı üçüncü soruyu bilemeyip elenince bakın ne ricada bulundu?

ATV ekranlarına gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Senelerdir sevilerek takip edilen bilgi yarışması çok ilginç sahnelere yer vermişti. Ancak en son yaşanan olay hem izleyicileri hem de sunucu Kenan İmirzalıoğlu'na kahkaha attırdı.

Ricasına herkes güldü

Yarışmaya katılan Esranur Balcı, ilk iki soruyu bilerek üçüncü soruya gelmişti. Basit sayılabilecek üçüncü soruyu bilemeyip yarışmadan elenince Kenan İmirzalıoğlu'ndan bir ricada bulundu. Yarışmacı Balcı'nın "bu kısmı yayınlamasak olur mu?" şeklindeki ricasına İmirzalıoğlu kahkaha atarak karşılık verdi. Balcı, sorusu ile izleyenleri de epey güldürdü.

Kafası karıştı

Esranur Balcı isimli yarışmacının elenmesine ise bu soru neden oldu. Balcı'ya belgesellerde çene yapısının kuvvetli olduğundan bahsedilen etobur yırtıcının muhtemelen hangi hayvan olduğu şeklinde bir soru yöneltildi. Balcı ise, soruya ceylan familyasından olan ve otobur bir hayvan olan "Antiloplar" yanıtını verince elendi. Asıl cevabın Jaguarlar olması gerekirken Antiloplar şıkkına giden yarışmacı, kafam allak bullak oldu diyerek izlediği belgesellere yazıklar olsun dedi.

İmirzalıoğlu'na verdiği cevap kahkaha attırdı

Kenan İmirzalıoğlu da "söylemek istediğiniz bir şey var mı?" şeklinde bir soru yöneltti. Balcı'nın verdiği yanıt ise herkesi kahkahaya boğdu. Balcı, İmirzalıoğlu'nun sorusuna "yayınlamazsanız olur mu?" diyerek karşılık verdi.
 

İlgili Haberler