ATV'nin Reyting Rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Büyük Transferi! Kurtlar Vadisi'nin Kilit Karakteriydi...

ATV'nin Reyting Rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Büyük Transferi! Kurtlar Vadisi'nin Kilit Karakteriydi...

ATV'de salı akşamları yayınlanan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın setinde büyük olay! Diziye Kurtlar Vadisi'nden kilit bir karakteri canlandıran usta oyuncu katıldı, seyircileri sevindiren gelişme...

ATV'nin salı akşamlarında rekorlara imza atan uzun soluklu aksiyon dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a büyük transfer yapıldı. Bu karakter çok konuşulacak. Kurtlar Vadisi'nin Richard Kane karakterine hayat veren başarılı oyuncu Erdinç Güner artık Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yer alacak. 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun kötü adamı şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da...

Önceki akşam yayınlanan bölümü ile yine reyting rekorları kıran ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın seyircilerine de bir sürprizi vardı. Dizide Kurtlar Vadisi Pusu'da yer alan Richard Kane karakterine hayat veren Erdinç Gülener yer aldı. Volkan ismi ile diziye giriş yapan Gülener, Hızır'ın karşısına geçecek yeni kötü karakteri canlandırmaya başladı. Gülener'in dahil olması ile hikaye yeni bir aşamaya evrilmeye başladı. 

İki Kurtlar Vadisi oyuncusu bir arada

Richard Kane karakteri ise Armageddon Timi'nin komutanı idi. Ancak Kane, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar'ın planı ile beraber alt edilmişti. Kane'i öldüren isim ise Zülfü Yüksel'in hayat verdiği Abdülhey Çoban'dı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da da Volkan karakterini canlandıran Gülener, bu sefer de Kurtlar Vadisi'nde Çakır karakterine hayat veren Oktay Kaynarca'nın karşısına çıkacak. 

Erdinç Gülener kim?

1971 senesinde İzmit'te doğan oyuncu, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Televizyonların tanınmış aksiyon dizilerinde yer alan Gülener, son olarak ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Volkan karakteri ile gündeme geldi. Başarılı oyuncu eğitimini ise  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk ana sanat dalı alanında aldı.

Sonrasında da Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak ilk işine başlayan Gülener, sekiz sene sonlarında Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı ve İstanbul Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosuna devam ederek görevini devam ettirdi. Çukur, Kertenkele ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde yer alan oyuncu pek çok film ve tiyatro eserinde de yer aldı.

En Yeniler