İngiltere'de bir ilk yaşandı! Yıllarca dalga konusu oldu, ülkenin en güzel kızı seçildi

Pazartesi günü Miss England yarışmasında 30 güzellik kraliçesi adayını eleyerek Jessica Gagen birinci seçildi. Ancak Jessica Gagen hakkında sıra dışı bir bilgi ortaya çıktı! Meğer yıllarca dalga konusu olmuş! Nedeni ise herkesin isyan etmesine yol açtı!

İngiltere'de bir ilk yaşandı! Yıllarca dalga konusu oldu, ülkenin en güzel kızı seçildi
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2022 14:14

Pazartesi günü Miss England yarışmasında 30 güzellik kraliçesi adayını eleyerek birinci seçildi. Yarışmanın 94 yıllık tarihinde kazanan ilk kızıl kadını oldu ve şimdi İngiltere'yi Miss World’de temsil edecek.

Habertürk tarafından paylaşılan haberde; İngiltere medyasını sarsan olaya yer verildi. Jessica Gagen bakır saçlarından ve dolayı küçükken alay konusu olduğunu açıkladı.

Çocukken uğradığı zorbalıklardan dolayı kendisini tuvalete kilitlediğini dile getiren Jessica Gagen’a zorba arkadaşları tarafından lakaplar takıldığı ve yüzüne tükürüldüğü öğrenildi. O ise bu zorbalıklara rağmen mücadele etmiş ve modellik ajanslarına yazılmış. Hatta kızıl saçlı olduğu için bir kız onu yakmaya bile çalışmış.

Jessica Gagen 27 yaşında ve Liverpool Üniversitesi’nde Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmakta.. Jessica Gagen ayrıca 97 yıl sonra İngiltere'de ilk kez seçilen kızıl saçlı olma özelliğini taşıyor.