AY AKREP BURCUNDA - 20.07.2018 burç yorumu

Ay gökyüzündeki seyrine gece saat 04:13 de Akrep burcunda devam edecek. 2.5 günlük bu seyir sırasında sezgilerimiz son derece güçlenecektir. Algılarımız keskinleşecek. Akrep burcu yıkıcılıkla birlikte bilgeliği de sembolize eder. Akrebin ateşi yakar ancak bu ateş yol gösterici aydınlatıcı da olabilir. Ay Akrep kombinasyonunda genel anlamıyla duygusal yoğunluk, derin duygularla yüzleşme, şüphe, tutku, hırs ana temalar olarak karşımıza çıkar. Bu dönemde ikili ilişkilerde bağımlılık tutkuyla birleşebilir. Ay'ın Akrep burcunda geçişiyle birlikte duygusal derinlik ve yoğunluğun tavan yaptığı zaman dilimlerindeyizdir.


Ay'ın gizemli ve karanlık yüzünün duygularımızı derin bir biçimde hırpaladığı bugünlerde metafizik, okült konular, yaşam ölüm temaları daha belirgin bir hale gelir. Özellikle ikili ilişkilerimizde tutku, hırs, kıskançlık gibi konuların daha belirgin olacağı bugünlerde meditasyon yapmak ve ruhsal konulara yönelmek iyi gelebilir. Miras ,kredi, başkalarına ait finansal konular, ödeme, borç, tahsilat gibi konular gündemimizin orta noktasında yerini alabilir.
Ay akrep enerjisinin etkisiyle vücutta cinsel organlar ile ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir.
Gün genelinde burçlar üzerindeki etkiler;
KOÇ BURCU
Maddi konularda problemler yaşanabilir. Eski bir arkadaşınızla kavga edebilirsiniz. Uranüs' ün dönüştürücü etkisi sizi zorlayacaktır. İkili ilişkilerinizde yaşanacak olası problemlere karş temkinli olmakta fayda var.
BOĞA BURCU
İş yerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Eğitim aldığınız konularla ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Aile içi ilişkilerinin güçlenmesi adına verici davranabilirsiniz. Bugün anlaşma imzalayacak sevgili boğalar Jüpiter 7. evde göz kırpıyor. Şanslı bir ortaklık olacak.
İKİZLER BURCU
Arkadaşlarınla ilgili chiron yaralarını sarabileceğin bir gündesin. Bugün arkadaşlarınla maddi konular yüzünden sosyalleşemeye bilirsin. Satürn yaşayacağın bu değişimde sosyalleşmenizi kısıtlıyor. Çalışma ortamında dengeyi koruyabileceğin şanslı bir gün geçireceksin. Venüs Jüpiter sextile açısı ikili ilişkilerde seni desteklese de arkadaş ortamında Neptünün etkisiyle hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU
Evli olanlar evliliklerinde yaşayacakları tatsız olaylar olabilir daha sakin olmanızda yarar var. Tartışmalar maddi kaynaklı olup Satürnün ilişkileri kısıtlaması ve plütonun anlaşmalar üzerinde etkili olması ve Eris ile 90 derecelik açılar yapması evliliklerde ya da ikili ilişkilerde partnerler arası kavga çatışma ve ayrılık yaratacaktır.
ASLAN BURCU
Gün içerisinde sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkacaklar aile içinde meydana gelecek ani bir olayla seyahatlerine çıkamayabilirler. Seyahatler uzun ya da kısa mesafeli yolculuklar olabilir. Yurt dışına çıkmaya hazırlananlar evrakla ilgili problemle karşılaşabilirler.
BAŞAK BURCU
Kardeşinizle, komşunuzla ya da yakın akrabanızla tartışma , kavga yaşayabilirsiniz. Yapılacak bir iş yüzünden tartışma çıkabilir. Psikoanaliz yapıp soruna çözüm bulmaya çalışmak istesenizde yaşadığınız sorun sözlerinize ve düşüncelerinize yansıyıp çalşma ortamında da tartışma yaşamanıza sebebiyet verecek.
TERAZİ BURCU
Maddi konularla ilgili kendi paranızı nasıl kazanmanız gerektiği ile ilgili konularda değişik fikirler ve sezgiler oluşabilir. Uranüsün değiştirici ve dönüştürücü etkisiyle,  planladığınız konularla ilgili sezgilerinize güvenip atacağınız adım ile maddi kaynaklarınızı artırabilirsiniz.  Aşkta aldanma ve aldatılmalara karşı dikkatli olunuz.
AKREP BURCU
Ay burcunda hareket ederken Jüpiter ile beraber hareket ediyor. Sezgilerine güvenebileceğin şanslı günündesin. Yakın çevrenizdeki insanlar bunlar kardeş, komşu, akraba gibi  karşılıklı ilişkilerde problemler yaşayabilirsiniz. Aile büyükleri ile tartışma yaşayabilirsiniz.
YAY BURCU
Harcamalarınıza dikkat ediniz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla maddi konular yüzünden kavga edebilirsiniz borç vermeden önce iki defa düşünün derim. Aile içi ilişkilerde aldatıldığınızı öğrenebilirsiniz. Aşk hayatında sevgilisi olanlar sevgilisiyle yollarını ayırabilir.
OĞLAK BURCU
Bugün bir anlaşmaya bu evlilik, iş vb. imza atacaklar kendi fikirlerini ve görüşlerini ortaya koyamayacaklar. Kendi içinizde inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Para ile ilgili konulara dikkatli olun aldatılabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde problemler ayrılıklar yaşanabilir.


KOVA BURCU
Sağlığına dikkat etmelisin. Çok seyahat koşuşturma yaşayacağınız bugünlerde özellikle sağlığınıza dikkat ediniz. Yapmak istediğiniz anlaşmalarla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. İş ile ilgili yapılacak görüşmelerde olumlu sonuç beklemeyiniz.
BALIK BURCU
Yeter artık deyip dönüşeceğiniz ve kendinizi yenileyeceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Hayatında aşk olmayanlar bugün sizin için aşk görünüyor. Yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Duygusal davranıp kendinizi fazla kaptırmayın derim. Neptün hayal kırıklığı ve aldanmalara sebebiyet verebilir.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar