AY BAŞAK BURCUNDA

27 Aralık 2018 perşembe günü Ay Başak burcundaki seyrine devam edecek. Ay'ın Başak burcunda ilerlediği süreçte daha detaycı, titiz, şüpheci, temizlik ve hijyen delisi olabilir, hata işin içine sağlık konularını da katıp takıntılı ruh haline girebilirsiniz. 
Bu süreç içerisinde mükemmel olmaya çalışabilir. Her şeyin mükemmel olmasını isterken çevrenizdeki insanları fazla eleştirip kırıcı olabilirsiniz. Daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Gün içerisinde başkalarına hizmet etme arzunuz çok daha ön plana çıkabilir.
Ay başak burcu transitlerinde zihinsel faaliyet gerektiren, detay ve titizlik gerektiren işlerle ilgilenilebilir. Ev temizliği, evcil hayvanlarınızın bakımıyla ilgilenmek, bitkilerle uğraşmak için ideal bir gündür. 

Başak burcu vücutta bağırsak ve sindirim sistemiyle bağlantılıdır. Bu günlerde sindirim sistemi problemleri gün yüzüne çıkabilir. Bu günlerde midenize zararlı olabilecek yağlı, asitli, bol baharatlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmayı tercih ediniz. Bu süreçte sindirimi kolay hafif yiyecekleri tercih etmenizi öneririm.
Günün diğer açılarına baktığımızda ise; Neptün Merkür arasındaki kare açı dikkat çekmekte. Ayrıca Neptün ve Jüpiter arasındaki kare açıyı da göz ardı edemeyiz. Neptün burada zihin karışıklığı, takıntılar, endişeli düşünceler, dalgınlıklar, kuruntular gibi olayları net algılamamızı engelleyen bir durum ortaya çıkarır. Ayrıca Jüpiter'in gün içerisindeki açılarına baktığımda Ay ile yaptığı kare açıyı da göz önüne alırsak; aldanma, aldatan, bağnaz, sorumsuz ve bağımlı bir his uyandırabilirsiniz.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

 

Önceki ve Sonraki Yazılar