AY BETELGEUSE SABİT YILDIZI KAVUŞUM GÜNÜ

Nisan ayının içerisinde olduğumuz şu günlerde sizlerle Ay Betelgeuse Sabit yıldızının kavuştuğu günün tarihlerini vereceğim. Fakat buna geçmeden önce Bu sabit yıldızları neydi ve Ay ve Güneş ile aynı hizaya geldiklerinde neler yapılır hep beraber bakalım.
Betelgeuse sabit yıldızı; Hz Fatima'nın eli, kadından gelen ilahi yardım. Şans ve bereketi temsil eden bir sabit yıldızdır. İnsanlara sonsuz şans, güç verir. Betelgeuse sabit yıldızının Güneş, Ay, Venüs, Mars kavuşum hareketinde insanların hayatını kolaylaştıran olumlu etkilere, şansa, talihe sebebiyet veren bir sabit yıldızdır. Betelgeuse, el cevze, Cevzenin eli ( gizemli kadının desteği eli) isimleriyle anılır. Bu yıldız tanrıdan gelen karşılıksız ve sorunsuz yardımı veren bir sabit yıldızdır. 29°01' İkizler Burcunda bulunur. Jüpiter, Venüs, Mars, Satürn gibi gezegenlerin kavuşumu ve paralel açısı insanlarda talih ve şans verir. Doğum haritalarında Venüs ve Jüpiter Betelgeuse effectiyle koşullu verir. Mars, Satürn ise koşulsuz verir. Yani Koşullu olduğunda biraz çaba göstermemiz gerekiyor. Koşulsuz da ise şans ve talih akar gelir.
Betelgeuse Sabit yıldızının kavuşumlarında; dilek dileyebilir, dua edebilir, meditasyon yapabilir, yoga yapabilir, sizi yaratan ilahi güçle baş başa kalıp maneviyata yönelebilirsiniz. Betelgeuse şans, talih, başarı ve sonsuz akan işleri temsil ediyor.
Bu ay Ay Betelgeuse sabit yıldızı kavuşumunun olduğu gün 11 Nisan 2019 saat 02:59 - 06:30 arasındadır.

Önceki ve Sonraki Yazılar