Ay bugün hangi burçta? 30.07.2018 Günlük burç yorumu

AY BALIK BURCUNDA
 
Ay bu gece balık burcuna geçiyor. Ay balık burcundayken sezgiselliği ve empatinin tavan yaptığı zaman dilimindeyiz. Balık burcu ile somut olan tüm sınırlar ortadan kalkarak soyut bir dünyaya doğru ilerleriz. Ay Balık burcunda iken evrensel, kucaklayıcı, birleştirici, duyarlı ve her zamankinden daha hayalci bir enerjiye sahip oluruz. Bu süreçte zihnimizi toparlamakta zorlanabilir ve dikkat dağınıklığı yaşayabiliriz. Başkalarının hislerine karşı daha hassas olacağımız bu günlerde; alkol, sigara gibi maddeler bize daha fazla zarar vereceği için dikkatli olmalısınız. içsel gelişimimiz için mistik ve manevi çalışmalar yapmak oldukça etkili olacaktır. Müzik dinlemek ve inzivaya çekilmek iyi gelecektir. Bu süreçte ayak bakımı yaptırabilirsiniz. Burçlara baktığımızda;
 
KOÇ BURCU
Bugün tartışma ve kavgalardan özellikle uzak durmalısınız.İş yerinizde patronlarınızla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Çok çalışmanız gereken bir gün olacak.
 
BOĞA BURCU
Aile içi gerginliklerden uzak durmalısınız. Tartışma ve kavgalar çıkabilir. Bugün yapacağınız anlaşmalar size şans getirecek. İş ortamında yeni bir aşk başlayabilir.
 
İKİZLER BURCU
Sosyal çevrenizden arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebileceğiniz bir gün. Tatil planları yapanlar aksilikler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili problem görünmüyor. Bazı ikizler iş ortamında çok güzel fırsatlar yakalayacak.
YENGEÇ BURCU
Maddi konularla ilgili yapacağınız girişimlerde ve sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. Aile içi ilişkilerde duygusal ve hassas davranabilirsiniz. Aile içi problemlerinizi iş ortamına yansıtmamaya çalışın.
 
ASLAN BURCU
Aslan burcundan evlenecek olanlar iş yerinizden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı aslanlar tatil planlarını ertelemek zorunda kalabilir. Geçmişte yapılan bir sözleşme ile ilgili sorun yaşanabilir.
 
BAŞAK BURCU
Yoğun bir çalışma sizi bekliyor. Bu tempoda kendinize de zaman ayırmayı unutmayınız. Sevdiğiniz insanlardan bir seyahat , tatil ya da bir eğitim yüzünden ayrılabilirsiniz. 
 
TERAZİ BURCU
Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sosyal olup arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aileniz buna tepki verebilir. Maddi konularda yapacağınız yeni değişimler kazançlarınızın artmasına neden olacak.
 
AKREP BURCU
Yakın çevrenizle problemler yaşayabilirsiniz. İş görüşmelerinizin iyi geçeceği bir gün olacak. Bugün içinizden geçenleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
 
YAY BURCU
Aile içinde yaşadığınız bir problemi çözüme ulaştırabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sevgilisi olanlar ani olaylar ayrılmalar olabilir dikkat.
 
OĞLAK BURCU
Kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayacağınız kendi kendinizle çatışabileceğiniz bir gün. İşinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Maddi konularla ilgili yakın çevrenizle sıkıntı yaşayabilirsiniz.
 
KOVA BURCU
Sözleşmelerle ilgili iletişimin yoğun olacağı bir gün. Maddi konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ailenizle bu konuda fikir ayrılıkları yaşamanız muhtemel. Sağlığınızla ilgili takıntılar yaşayabilirsiniz.
BALIK BURCU
İş yerinizde çalışma ortamınızda beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz. Ani bir sözleşme değişikliği ile işinizden ayrılabilirsiniz. Bu yaşayacağınız olaylar kötü gibi görünse de sonucu iyi olacak.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar