Ay İkizler Burcunda

Bugün saat 11:01 itibariyle ay ikizler burcunda hareket etmeye başladı. İkizler burcundaki Ay'ın etkisiyle duygusal ihtiyacımız etrafımızdaki dünyada neler olup bittiğini algılamak, bilgi toplamak, aktarmak ve iletişime geçmektir. Kendinizi güvende hissedebilmeniz için bilmek, öğrenmek ve iletişime geçmeye ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz. 

Ay ikizlerde olduğu günlerde durmaksızın konuşmak isteyebiliriz. Duygularınız ve ruh haliniz değişiklik gösterebilir. Sinirli, huzursuz, devamlı iletişim kurma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Her ortama kolaylıkla adapte olabilirsiniz. 

Bu dönemde kısa seyahatler, yakın çevremizle geliştirdiğimiz ilişkiler, eğitim öğretim faaliyetleri, konferans, seminer ve tanıtımlar, ticari ilişkilerimizi geliştirmek gibi ana başlıkların vurgulandığı bir süreçtir. 

Okumayı çok istediğiniz bir kitabı alıp bu dönemde başlamak, duygularınızı yazıya aktarmak, yakın çevrenizle bir araya gelip sohbetler yapmak için ideal zaman dilimleridir.

Ay ikizler burcundayken eller, kollar, akciğer, omuzlar ve sinir sistemi daha da hassaslaşacağı için bu dönemde söz konusu bölgeleri korumak gerekir.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar