AY KOVA BURCUNDA NELER YAŞAYACAĞIZ?

Sabahın ilk saatlerinde güne ay 3 derece Kova burcunda başlıyoruz. Ay Kova burcunda seyrine devam ederken karşımıza çıkabilecek konuları şöyle sıralayabiliriz;
*Yeni fikirler; hayatınızda sıkıldığınız konularla ilgili yeni fikirler üretebilirsiniz
*Arkadaşlıklar ve gruplar vasıtasıyla sohbetler ve fikir alışverişleri ortamın enerjisine uygundur.
*Geleceğe dair umutlar, hayaller ve entelektüel bir iletişim şekli ile kendinizi ifade edebilirsiniz.
*Bu süreçte arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.
*Başkalarıyla ortak bir konuda hareket etmek grup çalışmasına katılmak isteyebilirsiniz.
*Yaşamınızda değişiklik yapmak istiyorsanız hedeflerinizi yeniden gözden geçirmek için uygun bir zaman.
*Sağlık açısından baktığımızda ay kova burcundayken bacaklar, dolaşım sistemi ve varis ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.
Günün açılarına baktığımızda ise; geçmişte aile içinde yaşadığımız ve bizim kırıldığımız, darıldığımız bizim için problem olan bir olayı yakın arkadaşlarımızla konuşup paylaşıp kırıldığımız olaylara farklı bir bakış açısıyla bakarak problemimizi çözüme ulaştırabileceğiz.
Ay-Mars kavuşumu ile birlikte Mars- Venüs karesinin de olması fevri hareketlerde bulunmamıza neden olabilir. Sevdiğimiz değer verdiğimiz aile bireylerimizle tartışma yaşayabiliriz. Daha sakin olmakta yarar var. Sezgilerimizde yanılabiliriz, yargısız infazda bulunmayalım.
Öğle saatlerine doğru maddi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş görüşmesi yapacak olanlar iletişim problemleri yaşayabilirler. 
Geçmişte yaşadıklarınızı ve hayatınızla ilgili aldığınız kararları bir kenarda bırakın. Gelecekle ilgili yapmanız gerekenleri düşünüp, bununla ilgili harekete geçmenizin zamanı. Günün genelinde zaman zaman çalışmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle, sevgilerimle...

Önceki ve Sonraki Yazılar