• BIST 93.616
  • Altın 208,990
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 0 °C
  • İzmir 11 °C

Aydın İl Turizm Ve Tanıtma Platformu Kuşadası’nda Toplandı

Aydın İl Turizm Ve Tanıtma Platformu Kuşadası’nda Toplandı
Aydın İl Turizm Tanıtım Platformu'nun Kuşadası ve Didim bileşenleri, Kuşadası'nda toplandı.

Aydın İl Turizm Tanıtım Platformu'nun Kuşadası ve Didim bileşenleri, Kuşadası'nda toplandı. Toplantıda yaklaşan turizm sezonunu en verimli şekilde geçirebilmek amacıyla neler yapılabileceği konusu ele alındı.

Didim Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında düzenlenen toplantıya, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Tacettin Özden, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Fahrettin Çiçek, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu, Aydın Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ozan Sayın ile turizm alanında faaliyet gösteren diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantı açılışında konuşan Didim Kaymakamı Yönden, Platformun bölge turizmini canlandırmaya yönelik çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek "Aydın İl Turizm ve Tanıtma Platformu olarak özellikle bölge tanıtımına yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu sene bölgemizde turizm faaliyetlerinin geçtiğimiz yıla nazaran daha iyi hale gelmesini umuyoruz" dedi.

Yönden'in ardından konuşan TÜRSAB temsilcisi Çiçek, potansiyel pazarlarda tanıtım faaliyetlerine ağırlık verileceğini belirterek "Bu toplantıda öncelikle alternatif tanıtım mecralarıyla ilgili belirlemelerde bulunacağız. Değişik mecraları kullanarak en etkin ve verimli tanıtım faaliyetini gerçekleştirmenin yollarını tartışacağız" dedi.

Aydın İl Turizm Ve Tanıtma Platformu Kuşadası’nda Toplandı

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim