Bakan Soylu'yu üzen haber! Yaklaşık 1.5 aydır tedavi görüyordu...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu üzen haber... Gelişmeyi Habertürk duyurdu.

Bakan Soylu'yu üzen haber! Yaklaşık 1.5 aydır tedavi görüyordu...
Yayınlanma Tarihi : 18 Ocak 2021 02:45

Koronavirüs salgını hız kesmeden yayılmaya devam ediyor. Çok sayıda ünlü isim koronavirüse yakalanırken aşılama çalışmaları da bir yandan devam ediyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da annesinin koronavirüs tedavisi gördüğü belirtildi. Konuyla ilgili basında son dakika haberi yayınlandı.

Buna göre yaşanan son gelişme Bakan Soylu'yu çok üzdü.

Habertürk tarafından yayınlanan habere göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu'nun yaklaşık bir buçuk aydır koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi gördüğü belirtildi.

Konuyla ilgili gelişmeyi duyuran Habertürk’ten Mahir Kılıç’ın haberine göre; Servet Soylu'nun yakın zamanda yoğun bakıma alındığı belirtiliyor... 
 
Daha önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eşi ve kızı da ekim ayı sonunda koronavirüse yakalanmıştı. İçişleri Bakanı Soylu, bir kısmı hastanede olmak üzere yaklaşık üç haftalık tedavisinin ardından tekrar görevinin başına dönmüş ve iyileşmişti.

Annesiyle gelen son haber Soylu'yu üzerken çok sayıda vatandaş Bakan Soylu'nun sosyal medya hesabından dualarını ileterek geçmiş olsun ve acil şifalar gibi mesajlar atarak Bakan Soylu'ya destek oldular..

İlgili Haberler