Bal ve havucu kaynatın ardından gece uyumadan önce 4 kaşık yediğinizde o sorun biter

Bal ve havucu kaynatın ardından gece uyumadan önce 4 kaşık yediğinizde o sorun biter

Havuç ve bal karışımıyla elde edilen kür öyle faydalar sağlıyor ki etkisini sadece bir gecede göstermeye yetiyor ve artıyor bile! İşte uzmanların o şaşırtan tavsiyesine ilişkin detaylar

Eminiz bugüne kadar balı kahvaltılarda tereyağ üzerine sürmek için kullandınız. Havucuda salatalarınıza eklediniz veya çorbalarınıza.

Oysa havuç ve bal karışımdan elde edilen mucize duyanları gerçekten şaşırtıyor. Son günlerin en popüler karışımlarından birisi olan bu karışımın etkisi kuşkusuz sizi de şaşırtabilir.

Sözü fazla uzatmadan o kürle ilgili detaylardan bahsetmek istiyoruz:

Havuç ve baldan elde edilen karışımın etkisi dillere destan oldu. Ulusalpost'un edindiği bilgilere göre: Ev yapımı bu şurup işinizi kolaylaştıracak. Bir çok uzmana göre ev yapımı şuruplar grip ve soğuk algınlığına iyi gelebiliyor.

Evde tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan vereceğimiz bu şurup balgam üretimini azaltacak. Aynı zamanda şiddetli öksürüğe iyi gelecektir.

Yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde anlatacağız.. 

İlk olarak malzemelerimiz şu şekildedir: 3,5 bardak havuç, 5 yemek kaşığı kadar organik bal.
havuçları güzelce yıkayıp, minik minik doğrayın ve içi su dolu bir tencereye boşaltın. Ardından bu  Havuçlar yumuşayana kadar kaynatın.

Ardından havuçları çıkaralım ve bir çatal ile kaşıkla ezelim. Sonrasında bu püreyi bir cam şişeye  ekleyelim beş çorba kaşığı ile karıştıralım. Ve bu karışımı kullanmadan 1 gece boyunca bekletelim.

Balgam üretimini azaltmak için günde 4 yemek kaşığı bu şuruptan yemek iyi gelecektir. Koruyucu bir tedavi olarak kullanılabilir. Eğer şurubun tadı size tatlı gelirse yarım bardak ılık suyla karıştırabilirsiniz.

Evde yapılan en etkili şuruplardan olan bu balgam şurubu gerçekten sizi rahatlatacaktır ve iyi gelecektir. Bilgiyi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin..