Balık Burcunda Dolunay

14 Eylül 2019 saat: 07:32 de 21°05' Balık burcunda dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayın yükselen gezegeni Terazi burcu olacaktır. 30 Ağustos'ta meydana gelen Başak burcundaki yeni ay bizleri çalıştırdı, geleceğe yönelik planlarımızı yaptık ve bunlarla ilgili girişimlerde bulunduk. Bu dolunayın etkisi ile çalışmalarımızı tamamlayıp somut hale getirmeliyiz. Artık çalışmalarımızın sonuçlarını alma zamanındayız. Dolunay anında Başak burcunda Merkür ve Venüs kavuşum halde Güneş ve Mars da yine Başak burcundaki yerini koruyorlar. Bu gezegenlerin Satürn ve Plüton ile iyicil açıları bulunmaktadır. Evinizde yaptırdığınız bir tadilat ya da taşınma gibi konular artık tamamlanmış olmalı. Aile içi yaşadığınız değişim ve dönüşüm adına her ne varsa artık sonuçlanacak.
Anın haritasında Ay Neptün kavuşumu kendimizi ailemize adayıp onlar için hizmet etmek isteyebilirsiniz. Ay Neptün kavuşumunun Mars ve Güneşe yapmış oldukları karşıtlıkları dikkate alacak olursak fazla duygusal davranabilir, gizli saklı konuları açığa çıkartmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde aldatılma ve kandırılma olayları gündeme gelebilir aman dikkat ediniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili problemler çıkabilir. Ufak olaylar büyütülebilir. Sakin olmakta yarar var.
İş ortamında konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Duygusal olarak alacağınız yanlış kararlar ilişkilerde problemler yaratabilir. Çalışma ortamındaki insanlara karşı daha sakin ve anlayışlı olmalısınız. Aldatılmalar ve aldanmalara karşı özellikle dikkat ediniz. Dolandırıcılık konusuna dikkat ediniz. Kişisel haritalarınızda Balık burcu hangi ev içerisinde ise bu evin konuları ile ilgili tamamlama yaşayacaksınız.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.