BALIK BURCUNDA YENİAY

6 Mart 2019 Türkiye saati ile saat 19:03 de Balık burcunda Neptünyen bir Yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay Achernar sabit yıldızı ile kavuşum halinde olacak. Yükselen burç Başak burcu olacak. Yeni ay anında gökyüzünde Merkür S konumunda Scheat sabit yıldızı ile kavuşum halinde olacak. 

Gökyüzünde bu kadar ağır enerjiler varken dikkatli olmanız gerekiyor. Aldatılma ve aldanma olayları, hayal kırıklıkları, dolandırılmalar söz konusu olabilir dikkatli olmakta yarar var. Achernar sabit yıldızının almış olduğu etkilerle çevrenizde obsessif bozukluğu olan, sapkın düşüncelere sahip mazoşit insanlar görülebilir. Scheat sabit yıldızının etkisi ise ateşli silahlarla ölüm, cinayet gibi olaylar görülür. 

Aile içi tartışma ve kavgaları fazla büyütmeyiniz. Yakın çevrenizde ve trafikte tartışmalardan uzak durunuz. Maddi kaynaklarınızda ani değişiklikler olabilir. Çocukları olanların bu süre içerisinde çocuklarıyla yakından ilgilenmeyi unutmasın. 

Sudan gelen kazalar, su patlamaları yaşayabilirsiniz. Kafa karışıklığı, önünüzü görememe gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Evliliğinde problem yaşayanların bu süreç içerisinde bir karar almasını tavsiye etmem. Sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Bu süreç içerisinde ayaklarınız ve ayak damarlarınız hassaslaşabilir. Din tacirleri ortaya çıkabilir. Dini kullanarak size yaklaşmak isteyen insanlardan uzak durunuz. 

Bu Yeni ay anında Merkür durağan S pozisyonunda 29° 35' Balık burcunda Scheat sabit yıldızında kavuşumda olacak ve hemen yanında Chiron koç burcunda kendisini göstermekte. Konuşmalarınıza dikkat edin. Konuşmalarınız yüzünden istemeyeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz ve bu size bir Chiron yarası olarak yansıyabilir. İkili ilişkilerde iletişim bu süreçte çok önemli. 

Bu yeni ay ile birlikte çevrenizde beklemediğiniz ani ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Boşanma kararı alan çiftleri duyabilirsiniz. Yeni ay Balık burcunda bu yüzden alkol ve ilaç tüketimine dikkat ediniz. 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar