BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

9.Eylül.2018 saat 21:01 de 17 derece Başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Bu yeniayın yükseleni boğa burcu olacak. Yeni ay gerçekleştiğinde Venüs gezegeni ise Akrep burcundaki seyrine başlamış olacak. Venüs akrep burcunda zararlı pozisyondadır. İş hayatınızda çalışma şeklinizi ve kendinizi irdeleyin. Hatalarınızı bulmaya çalışın ve bunları düzeltmeye çalışın. Ay başak burcunda zihinsel ,analitik ,detaycı, kusursuzluğu arayan, mükemmel olanı arzulayan enerjilerle hareket eder. Kendimize ve çevremize karşı daha eleştirel bir bakış açısıyla yaklaşabiliriz. Değişim ve dönüşüm için güzel bir fırsat bizleri bekliyor.
Bu yeniayda sevgi ilişkilerinde problemler yaşayabilirsiniz. Kavgalar, tartışmalar, ani ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Eğitim harcamalarının bütçemize fazla yansımasından dolayı problemler yaşayabiliriz. Eğitim-Öğretimin başlayacağı bu ay çocuklarımızın eğitim hayatıyla yakından ilgilenmeliyiz.
Bu Yeni ay kişisel değişim için bize şans verirken, Uranüs değişim için şartları olgunlaştıracak ve değişim için bize yardımcı olacak. Yeni ayın bütünün hayrına olmasını dilerim.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar